Öğretmen - Tanıtım Fragmanları | Yeni Dizi - FOX

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Dizinin yayına çıkmasına 6 gün kaldı. Ortada ne afiş var, ne karakter tanıtımı. Dizinin kadın başrolü Ceren Moray'ı halen göremedik. İlk bölümüne kesinlikle bakarım, güzel bir işe benziyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Dizinin yayına çıkmasına 6 gün kaldı. Ortada ne afiş var, ne karakter tanıtımı. Dizinin kadın başrolü Ceren Moray'ı halen göremedik. İlk bölümüne kesinlikle bakarım, güzel bir işe benziyor.
Klasik FOX işte. Dizi başlayana kadar aynı fotoğraflarla paylaşım yapar gerisini son günlere bırakır. Sonra da hala başınızın üstüne çıkarıyorsunuz. :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Ceren’im :bhr: Saçlarına alışamadım ama gözler kısa kızıl saçlarını arıyor...
İlker'e Burçin'den, Ceren’e de Demet'ten başkasını kolay kolay yakıştıramıyordum ama bayağı iyi olmuşlar. :Z

Zeynep'in niye komaya girdiğini merak ettim. Akif mi bir şey yaptı yoksa yine öğrencilerden biri mi. :(

• Üzücü
Reactions: alperuz

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: alperuz and Aserat

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İlgi çekici fragmanlara sahip bir iş. İlk bölümüne kesin olarak bakarım gibi duruyor. Serkan Keskin'i görünce zaten iyice merak ettim. Tv'de çok yer almayan bir oyuncu sonuçta, dönüyorsa sağlam bir karakter seçmiştir. İlker Kaleli zaten kalite kokan bir oyuncu. Fragmanlarda şov yapıyorum diye bağırıyor resmen. Uzun soluklu bir hikaye kurgusu olduğunu ben de düşünmüyorum ama izleyip anlarız artık...

• Beğendim
Reactions: Sherlock and Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: phoebebuffay