Öğretmen - Tanıtım Fragmanları | Yeni Dizi - FOX

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
O kadar iyi oyuncu mu? Kadın'ın kadrosunun yanına bile yaklaşamaz. :A
Tamam abartma istersen :-)
Kadın oyunculuk olarak evet belki de son yılların en iyi dizilerinden biriydi -belki de dizisiydi- ama dediğim gibi isim olarak ele alındığında çok güçlü bir kadrosu yoktu.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Kadın izleye izleye kaliteli oyunculuk anlayışın körelmiş belli. :A Burada bir tık tiyatral oynamış evet ama normalde tüm Kadın kadrosunu 5'e katlar. :Z
Tiyatral mı oynamış. Sen ne anlarsın tiyatraldan. Kusura bakma ama bırak kadın kadrosunu Kadın'da sadece Seray Kaya bile İlker Kaleli'yi 10'a katlar. Adamda ne oyunculuk var ne tip var ne de çok sevilen bir oyuncu. Tüm dizileri reyting kurbanı olmuş birisi. Hep aynı mimik, hep aynı karakter. Bu mudur oyunculuk yani?

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: Angelica and kerem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Tiyatral mı oynamış. Sen ne anlarsın tiyatraldan. Kusura bakma ama bırak kadın kadrosunu Kadın'da sadece Seray Kaya bile İlker Kaleli'yi 10'a katlar. Adamda ne oyunculuk var ne tip var ne de çok sevilen bir oyuncu. Tüm dizileri reyting kurbanı olmuş birisi. Hep aynı mimik, hep aynı karakter. Bu mudur oyunculuk yani?
Poyraz Karayel 82 bölüm yayınlandı nasıl reyting kurbanı oluyor. Ayrıca reyting kurbanı olup da kadrosunda çok iyi oyuncuların bulunduğu bir sürü dizi var bu mu belirliyor oyuncuların iyi olup olmadığını. Tiyatraldan kastım bir tık abartılı oynamasıydı zaten ama Poyraz Karayel izlemiş olsaydın bu kadar sert konuşmazdın diye düşünüyorum.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Kadın oyunculuk olarak evet belki de son yılların en iyi dizilerinden biriydi -belki de dizisiydi- ama dediğim gibi isim olarak ele alındığında çok güçlü bir kadrosu yoktu.
Bende oyunculuktan bahsettim zaten. :X Kadın'ın yan kadrolu oyuncusu bu adamı beşe çarpıp sollar. :A

• Olmamış
Reactions: Aserat

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bence güçlü bir kadrosu vardı. Şerif Erol, Bennu, Hümeyra, Feyyaz, Sinan ve Gökçe tiyatro kökenliydi. Özge, Caner, Ayça ve Seray da sevilen oyunculardı. Her iki kısımdan da oyuncuları birleştirip kaliteli bir kadro oluşturmuşlardı.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Poyraz Karayel 82 bölüm yayınlandı nasıl reyting kurbanı oluyor. Ayrıca reyting kurbanı olup da kadrosunda çok iyi oyuncuların bulunduğu bir sürü dizi var bu mu belirliyor oyuncuların iyi olup olmadığını. Tiyatraldan kastım bir tık abartılı oynamasıydı zaten ama Poyraz Karayel izlemiş olsaydın bu kadar sert konuşmazdın diye düşünüyorum.
Ee yanlış hatırlamıyorsam poyraz karayel son sezonunda 2 reytinglerle ilk 20'ye bile giremiyordu ve sezon ortasında aniden final yaptı?

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Bence güçlü bir kadrosu vardı. Şerif Erol, Bennu, Hümeyra, Feyyaz, Sinan ve Gökçe tiyatro kökenliydi. Özge, Caner, Ayça ve Seray da sevilen oyunculardı. Her iki kısımdan da oyuncuları birleştirip kaliteli bir kadro oluşturmuşlardı.
Oyunculuk olarak evet güçlü bir kadro zaten yorumumda da dedim, oyunculuklar bakımından son yılların en iyi dizisiydi diye. Fakat kadroda isimi olan sadece Özge ve Bennu vardı yani. Bir de 3.sezonda Hümeyra eklendi.
Fakat oyuncular cidden çok iyiydi, tek bir kusurlu isim yok dizide. Birçok oyuncunun çıkış yaptığı, kendisini ve oyunculuğunu ıspatladığı bir proje oldu.

• Beğendim
Reactions: kerem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Ee yanlış hatırlamıyorsam poyraz karayel son sezonunda 2 reytinglerle ilk 20'ye bile giremiyordu ve sezon ortasında aniden final yaptı?
Kadını aşağılamaya çalışır ama kendi izlediği diziler hep 2-3 reytingle, sezon ortasında düşük reytinglerden ötürü final yapar. Bir de bizim aldığımız 12 reytingi beğenmez @kerem :kiki:

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Oyunculuk olarak evet güçlü bir kadro zaten yorumumda da dedim, oyunculuklar bakımından son yılların en iyi dizisiydi diye. Fakat kadroda isimi olan sadece Özge ve Bennu vardı yani. Bir de 3.sezonda Hümeyra eklendi.
Fakat oyuncular cidden çok iyiydi, tek bir kusurlu isim yok dizide. Birçok oyuncunun çıkış yaptığı, kendisini ve oyunculuğunu ıspatladığı bir proje oldu.
Dedigime gelmis oluyorsun o zaman. Illa hepsinin popüler olmasina gerek yok. Cogu tiyatrolarda yer almis zaten. Diziden diziye kosmamislar yani. :X

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
İlker Kaleli sevdiğim bir oyuncudur Poyraz Karayel, Kayıp Şehir dizilerini izleyen zaten kötü bi oyuncu diyemez. Fakat bu fragmandaki performansı yukarıda bi arkadaşın da dediği gibi fazla tiyatral, fazla büyük geldi gözüme. Ilgi çekici bir noktada bulamadım. Beğenmedim maalesef. Umarım diğer fragmanlar daha iyi olur.

Bir de burası bi anda neden Kadın dizisi oyuncularının övüldüğü bi başlık haline geldi anlamadım. Tuhaf 😄

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Yoo gayet de giriyordu ilk 20'ye. Sırası düşüktü ama hiçbir zaman ilk 20 dışında kalmadı demek ki yanlış hatırlıyorsun. Kaldı ki 3. sezon düşmüş olsa bile ilk 2 sezonda çok iyi reytingler ve bir sürü ödül aldı. Eğer sezon ortasında bitmesinden vurmaya çalışacaksan ben de Kadın'ın sezon ortasında bittiğinden vurmaya çalışayım o zaman. Ay neyse bu aşırı körlükle uğraşamam ne demek istiyorsanız deyin. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Yoo gayet de giriyordu ilk 20'ye. Sırası düşüktü ama hiçbir zaman ilk 20 dışında kalmadı demek ki yanlış hatırlıyorsun. Kaldı ki 3. sezon düşmüş olsa bile ilk 2 sezonda çok iyi reytingler ve bir sürü ödül aldı. Eğer sezon ortasında bitmesinden vurmaya çalışacaksan ben de Kadın'ın sezon ortasında bittiğinden vurmaya çalışayım o zaman. Ay neyse bu aşırı körlükle uğraşamam ne demek istiyorsanız deyin. :A
Aynen aynen hiç ilk 20 dışına çıkmadı, reytingleri de iyiydi ya tadında bitirmek için final yaptılar...
Sıralaması o kadar düşük ki poyraz karayel gözüksün diye ilk 15'i göremiyoruz :kiki:
CF8978BE-5C2D-4506-9DC5-BE335CBDC2AB.png

• Beğendim

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
@Aserat
Bir de kadınla kıyaslıyorsun utanmadan :kiki:
Kadın konusu bittiği için PLANLI bir şekilde bitti canım. 12 reytingle bitirdik, senin dizilerin gibi 2-3 reytingle değil ;)
20-25 reytingler alan rekortmen yaprak dökümü de sezon ortasında bitmişti, bu kötü bir şey değil. Bazı diziler zirvede başlar ve zirvede bitirmeyi tercih eder :cool:

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Demek ki 1-2 sefer çıkmış tam hatırlamıyordum. Ama bunlar Total reytingleri ve AB'de ilk 10'da falan oluyordu. Neyse Kadın'la zerre alakası bile olmayan konuda Kadın'ın şişirmeye devam et de yapımcı paranı yatırsın. :A
Ee kendin kıyasladın ama kadın da sezon ortasında bitti diye. Finaliyle bile 16.olan diziyle kadını kıyaslıyorsun utanmadan :A
Geçenlerde şey demiştin diye hatırlıyorum, final bölümlerinde her dizi yükselir diye, demek ki yükselemiyormuş bak :kiki:
(Biraz fazla uzattım kusura bakma ama daha önce okuyup cevap veremediklerime say :lol:)
A8A1EAC5-24DA-4FCB-9A0D-A43A54FD511F.jpeg

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ee kendin kıyasladın ama kadın da sezon ortasında bitti diye. Finaliyle bile 16.olan diziyle kadını kıyaslıyorsun utanmadan :A
Geçenlerde şey demiştin diye hatırlıyorum, final bölümlerinde her dizi yükselir diye, demek ki yükselemiyormuş bak :kiki:
(Biraz fazla uzattım kusura bakma ama daha önce okuyup cevap veremediklerime say :lol:)
Ekli dosyayı görüntüle 75414

Araya giriyorum ama bir dizinin veya yapımın kaliteli olup olmadığını aldığı reytingler mi belirliyor?

• Beğendim
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 75414
Kadın konusunu ilk siz açtınız ve o yüzden ben de kıyaslamak zorunda kaldım. Ayrıca senden mi utanacağım kalitesizliğiyle 1. olan dizidense kalitesiyle 16. olan diziyi tercih ederim ve bunun için de kimseye hesap verecek değilim. Neyse IBAN hesabına bak paran yatmıştır şimdiye kadar. :A
Araya giriyorum ama bir dizinin veya yapımın kaliteli olup olmadığını aldığı reytingler mi belirliyor?
Onlar için K***n tanrı gibi bir şey dokunulması, eleştirilmesi yasak. :A O dizi düşük bitip de Poyraz yüksek bitseydi ve ben bunu deseydim bu sefer de tam tersini savunacaktı bunları takmana gerek yok. :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Hayır tabiki ama konumuz kalite değil ki şuan. Kendisi her hafta dizinin yüksek reytingler almasına rağmen bunu kabullenemeyip baltalayan, bahane bulan, kötüleyen birisi. Öyle ki dizinin tekrarı 2 reyting aldı diye balonunuz patladı bile diyebiliyor. Bu kişiye ben tabiki reytinglerle cevap vereceğim.
Güzellik ve kalite görecelidir. Ayrıca kadın; poyrazdan daha kaliteli zaten ama bunu tartışmayacağım. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Onlar için K***n tanrı gibi bir şey dokunulması, eleştirilmesi yasak. :A O dizi düşük bitip de Poyraz yüksek bitseydi ve ben bunu deseydim bu sefer de tam tersini savunacaktı bunları takmana gerek yok. :A
Kadın benim sevdiğim bir dizi ama en sevdiğim değil. Daha önce de demiştim, utc'yi ilk sezonda çok daha fazla seviyordum diye. Bu yorumları kadını övme yorumlarından ziyade senin geçmişteki yorumlarına verilmiş geç bir cevap olarak düşünebilirsin :lol:
Neyse konu daha fazla uzamasın :-)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Kadın konusunu ilk siz açtınız ve o yüzden ben de kıyaslamak zorunda kaldım. Ayrıca senden mi utanacağım kalitesizliğiyle 1. olan dizidense kalitesiyle 16. olan diziyi tercih ederim ve bunun için de kimseye hesap verecek değilim. Neyse IBAN hesabına bak paran yatmıştır şimdiye kadar. :A

Konu bu adamın fragmandaki rezalet oyunculuk performansıydı. İşine gelince kıvırmasını çok güzel biliyorsun. Sakın Kadın ve reyting kurbanı Poyraz Karayel'i karşılaştırma sen zararlı çıkarsın. Kalite olarak da reyting olarak da. :A

O çok önemsediğin AB grubunda dahi Kadın Poyraz Karayel'i 6'ya katladı. Yani neymiş her daim senin görüşün azınlıktaymış. :A

Kadın benim sevdiğim bir dizi ama en sevdiğim değil. Daha önce de demiştim, utc'yi ilk sezonda çok daha fazla seviyordum diye. Bu yorumları kadını övme yorumlarından ziyade senin geçmişteki yorumlarına verilmiş geç bir cevap olarak düşünebilirsin :lol:
Neyse konu daha fazla uzamasın :-)
Bunların önüne kanıt bile koysan inanmazlar boşver ama herkes biliyor zaten Poyraz Karayel'in finalde dahi 2 küsür reyting aldığını. :A

Neyse ben gidip Şirin'in sahnelerini izleyeyim de gözümüz biraz oyunculuk görsün. :A