Öğretmen - Tanıtım Fragmanları | Yeni Dizi - FOX

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu nasıl bir oyunculuktur:eek: Heralde deneme çekimi bu?

Edit:keşke bu sayfa komedi sayfası olsaydı da herkese güldürdü ifadesi bıraksaydım.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dip güzel diziydi aslında, karanlık bir atmosferi vardı. 3 bölüm için yorumum bu tabii, devamını izlemedim. Orada İlker'in performansı baya iyiydi. :A
İlkerin performansı iyi olsaydı izlerdin. Sen diyorsun Muhafız'daki performansı kötü diye. Ben de sahip cıkıyorum dimi profildeki kişiye:X Demek ki iyi dediğim kişiler kötü senaryo da bile muhteşem performans sergiliyormuş:A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İlkerin performansı iyi olsaydı izlerdin. Sen diyorsun Muhafız'daki performansı kötü diye. Ben de sahip cıkıyorum dimi profildeki kişiye:X Demek ki iyi dediğim kişiler kötü senaryo da bile muhteşem performans sergiliyormuş:A

Yok Puhu 3'er bölüm 3'er bölüm yayınlıyordu, o dönem üşengeçliğimden devam edemedim. Yoksa gerçekten güzel diziydi, İlker'in hem rolü hem oyunculuğu çılgındı çok net hatırlıyorum. :A Muhafız ise kötü senaryo, kötü performans. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok Puhu 3'er bölüm 3'er bölüm yayınlıyordu, o dönem üşengeçliğimden devam edemedim. Yoksa gerçekten güzel diziydi, İlker'in hem rolü hem oyunculuğu çılgındı çok net hatırlıyorum. :A Muhafız ise kötü senaryo, kötü performans. :A
Çılgın mı :A Depresyondaydı adam be:F Ölmek steyıp duruyordu :A O kadar etkilemiş ki seni performansı kafa yapmiş sende:X
Bu fragmanı beğendiysen diyecek bir şeyim yok sana. İkinci kez izledim be ne kadar rezalet bir performans olduğunu daha iyi anlamış oldum. :A
Sana da hakaret geliyor bekle:A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Çılgın mı :A Depresyondaydı adam be:F Ölmek steyıp duruyordu :A O kadar etkilemiş ki seni performansı kafa yapmiş sende:X

Sana da hakaret geliyor bekle:A
(Şirin) Seray Kaya'dan oyunculuk dersi alsaymış keşke. Yada izleyerek onu örnek alabilirdi en azından. :X Birde başrol yapmışlar, hayır bu adam hangi dizide oynadı ki zaten? :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sıkı bir Poyrazcım Karayel fanı olarak fragmanı beğenemedim ne yazık ki, bana geçmedi. Gelecek tanıtımları bekliyorum.

Şans verebilirim İlker hatrına, Çarşamba yayınlanırsa güzel olur.

• İlginç
Reactions: Angelica

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
İlker cidden kötü oyuncu, fazla abartı ve tek tip oynuyor. Hep aynı mimikler, haraketler... Oynadığı her karakterde aynı ruh hali...
Fragmanı beğenenler de nesini beğenmiş, enteresan gerçekten. O kadar oyuncu aldılar, iyi isimler var fakat dizi bence hiç çekici değil. Yazık olucak oyunculara, tutmaz bu dizi...

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: Angelica and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
İlker cidden kötü oyuncu, fazla abartı ve tek tip oynuyor. Hep aynı mimikler, haraketler... Oynadığı her karakterde aynı ruh hali...
Fragmanı beğenenler de nesini beğenmiş, enteresan gerçekten. O kadar oyuncu aldılar, iyi isimler var fakat dizi bence hiç çekici değil. Yazık olucak oyunculara, tutmaz bu dizi...
O kadar iyi oyuncu mu? Kadın'ın kadrosunun yanına bile yaklaşamaz. :A

• Olmamış
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
İlker Kaleli'yi tanımıyorum ama fragmana bakınca oyunculuğu geçmedi bana ya. O ne biçim ağlamaktır. Çok yapmacık ve samimiyetsiz. :(
Kadın izleye izleye kaliteli oyunculuk anlayışın körelmiş belli. :A Burada bir tık tiyatral oynamış evet ama normalde tüm Kadın kadrosunu 5'e katlar. :Z