Öğretmen - Tanıtım Fragmanları | Yeni Dizi - FOX

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Konu yine bu hale geldi. :A

F00B137C-B77B-4037-A5A8-4B122956A92C.jpeg

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Nisan ve Doruk'la bunu karşılaştırma bile, onlara haksızlık olur. :A Kadın'daki figüranlarla kıyaslayabiliriz anca. :A
O kadar abartmayalım. İK biraz daha kendini geliştirip yol kat edebilirse belki Dorukçucuğumun seviyesine yaklaşabilir :A
(birazdan birtakım kişiler tarafından linçlenicem yine )::)

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Al işte konuyu hemen Kadın'a getiriyorsun sonra da ben naptım diyorsun @kerem @Aserat
Napalım, İlker Kaleli dünyanın en iyi oyuncusuymuş da haberimiz yokmuş. Bizde onun bu muhteşem oyunculuğunu kendi izlediğimiz dizilerdeki çocuk karakterler ve figüranlarla karşılaştırınca hak verir gibi olduk. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Napalım, İlker Kaleli dünyanın en iyi oyuncusuymuş da haberimiz yokmuş. Bizde onun bu muhteşem oyunculuğunu kendi izlediğimiz dizilerdeki çocuk karakterler ve figüranlarla karşılaştırınca hak verir gibi olduk. :A
Tek izlediğiniz dizi o sanırım yeryüzünde :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Of cidden şu konuda fragmanlar dışında her şey konuşulmuş neredeyse. :F Eleştirinin kralını yapıp laf söyleyenler mi dersin, konuyu başka oyuncu ve dizilere çekenler mi dersin... Allah’ım sen yardım et. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Of cidden şu konuda fragmanlar dışında her şey konuşulmuş neredeyse. :F Eleştirinin kralını yapıp laf söyleyenler mi dersin, konuyu başka oyuncu ve dizilere çekenler mi dersin... Allah’ım sen yardım et. :A
Konu süper lige gönderme
Öğretmen hakemleri okulun patlaması Fenerbahçe’yi @Özgür

• İlginç
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Bu sefer olmuş işte. :A Günü Çarşamba olmalı. :D
Zaten İlker'in Poyraz'dan hazır çarşamba izleyicisi var FOX'un aklı varsa o güne koyar. :A
Bu mesajları Kadın'ın yapımcılarına falan göndermek lazım hesaplarına para falan yatırsınlar. Sırf kendi dizilerini savunmak için ipe sapa gelmez yorumlar yapanlar var bari boşa gitmesin. :A Ama hepi topu 2 fragmandan dizinin basit olduğunu iddia edenler için bir çözüm önerim yok. :A