'Öğretmen' Final Yapıyor! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,022
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
img_20200228_200358-jpg.77601

'Öğretmen' ekrana veda ediyor!

Yapımcılığını Medyapım ve MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturduğu, başrollerinde; İlker Kaleli, Ceren Moray, Şerif Erol, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç ve Serkan Keskin'in yer aldığı dizi yeni gününde istenilen reytingleri veremediğinden 9. bölümde izleyicilerine veda ediyor.

Yayın akışında bir değişiklik olmadığı takdirde dizi, 8 Kasım Pazar akşamı yayın hayatını sonlandıracak.

'Öğretmen' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beklediğim bir karardı, sezon başlamadan söylemiştim fazla ekranda kalmaz diye. 3 bölüm yayınlandıktan sonra 6-7 ay ara veren bir iş oldu, maalesef verilen ara diziyi çok büyük etkiledi. Yoksa şu an rahat bir şekilde devam edebilirdi, gerçekten kadro ve hikayeye yazık oldu. Tüm ekibin emeklerine sağlık...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Cidden skandal bir karar. Diziyi yazın iyi reytingler alan bir romantik komedi yüzünden, doğru düzgün tanıtım veya tekrarını dahi vermeden başka bir gün başlatıyorsunuz. İki bölüm yayınlıyorsunuz ve beklenen reytingi alamadı diye final kararı alıyorsunuz. Üstelik hikayesini tamamlayabilmesi için de yalnızca üç bölümlük fırsat tanıyorsunuz, Türk dizi sektörü asla şaşırtmıyor...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Menajerimi Ara gün değiştirip kendini kurtardı ama bu diziye çelme takmış oldu bir nevi ama tabi bu durumda en büyük suç FOX TV'de.

Diziye büyük ayıp ettiler.
İzleyenlere geçmiş olsun.

Diğer diziler 2 civarında oran varken bile şans verildi ama bu diziye anladığım kadarı ile kanal pek önem vermemiş tekrar yayınlama olarakta.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
YAN FOX YAN!
BAT FOX BAT!

Bu senenin en kötü kanalını tek başına elde edecek kanal. Saçma sapan ergen yaz dizisi yüzünden geçen sezon 8-9 reyting almış bir dizinin kaderi ile oynadılar. Geçen sezon çok şımaran kanal yönetimi bu sezon rezillik yaşıyor. Baraj ve Zümrüdüanka gibi diziler devam ederken hangi kafayla bu diziye final verdiler gerçekten çok gülünç.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Beklediğim bir karardı ama bu kadar çabuk olmasını beklemiyordum. Baraj'dan kısa ömürlü olması şaşırttı.
Bence dizinin 9 bölüm sürmesinden ziyade -zaten mini dizi tadında bir hikayesi vardı- plansız bir şekilde yarım yamalak bitecek olması üzücü. 9.bölüm çoktan çekilmiştir heralde, çekilen sahneler çöpe gitti :(

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,318
Puanı
264
Verdiği uzun aradan sonra oldukça reyting kaybettiği ortada yine de çok acele davranılmış. Neden kanal bu diziye üvey evlat muamelesi yapıyor anlamış değilim. Yakın oranlar alan diğer dizilere haftalardır şans verirken bu diziyi resmen harcıyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
ALLAH BU KANAL PARÇASININ TEZ ZAMANDA BELASINI VERSİN!!!!!!!!!!!!!
BELASINI VERSİN! BELASINI VERSİN! BELASINI VERSİN! BELASINI VERSİN!

Mucize Doktor bittikten sonra bir daha böyle rezil ve iğrenç bir kanaldan dizi izlersem ALLAH BENİM DE BELAMI VERSİN! Aslında şimdi de veriyor çünkü geçen sezon da BAH'a böyle yapmıştı ama yenilen pehlivan güreşe doymuyor işte. 7 AY ARA ve GÜN DEĞİŞİMİNDEN sonra 3 küsür reyting aldı ve yükselme ihtimali (hele ki Star ve Ay Yapım Menajerimi Ara için çırpınıp diziyi kurtarırken) vardı ancak ne hafta boyunca tekrarı verildi, ne Youtube'a açık şekilde bölüm yüklendi ne de bölüm yükselsin diye başka stratejik hamleler yaptılar. 5 sezondur kabak tadı veren, başlayıp başlamayacağı bile belli olmayan ne idüğü belirsiz dizi sırada bekliyor diye gözünün yaşına bakmadan harcadılar resmen yazıklar olsun. Oysa Baraj ve Zümrüdüanka gibi rezil ve klişe işleri bol tekrarla 4 küsürlere çıkarttı ama bu dizi üvey evlat gibi kaldı hele ki geçen sezon zor günde aldığı reytinglerden sonra.

Ayrıca orijinal dizi 10 bölümken yangından mal kaçırır gibi 9'da bitirmeleri de ayrı skandal. Şimdi lütfen yemeyip içmeyip FOX'u savunanlar bana cevap vermesin yoksa kalplerini kırmak zorunda kalırım. Bu hayasızlığın hiçbir tarifi yok. İlker Kaleli ne güzel ekranlara döndü derken saçma sapan bir kanala ve reyting sistemine takıldı umarım bu sefer dijitalde kaliteli bir projeyle izleriz. FOX da Kanal D olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Zaten bu sezon MD dışında aman aman izlenen bir işi de kalmadı elindeki diğer potansiyelli işleri de çar çur etsin ve bol bol ah alsın bakalım. Bu ahlar şimdi olmasa da bir yerde mutlaka çıkacak ve ben de o zaman olacakları keyifle izleyeceğim.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,902
Puanı
1,060
Medyapım böyle bir şeye nasıl müsaade ediyor buna şaşıyorum en çok. Kanalın çoğu dizisi bu şirkete ait ve kanalın yaptığı rezilliğe bak.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Sinanalbayci27

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
18
Puanı
9
Dizinin hikayesi yok ne kadar o basicak bu patlaticak kurtuldular dielim sonra ne olcak? Mafyami? O yuzden bitmesi daha iyi oldu kaliteli ise bekleriz ogretmen beyi