'Öğretmen' Dizisinin Çekimleri Başladı! | FOX

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
FOX TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Öğretmen'in çekimleri başladı!

Yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Koray Kerimoğlu ile Merve Girgin'in üstlendiği; kadrosunda İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör ve Ramazan Demir'in yer aldığı dizinin çekimleri bugün itibariyle başladı.

'Öğretmen' yakında FOX TV'de!
önmönmönmönm.png

• Beğendim
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Klaket bana da sahte geldi aynı yazı tipiyle Mucize Doktor için de sahte klaket hazırlamıştı bir sosyal medya hesabı. :F Bu da aynısı üstelik yazının shop olduğu bariz belli. :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Klaket bana da sahte geldi aynı yazı tipiyle Mucize Doktor için de sahte klaket hazırlamıştı bir sosyal medya hesabı. :F Bu da aynısı üstelik yazının shop olduğu bariz belli. :A

Mucize Doktor, Ferha ile Şirin için yapılmıştı. :F

Bunları hazırlayan ve paylaşan hesap, Hizmetçileri için de sete çıktı demiş. Halbuki o dizi haftaya sete çıkıyor.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bir şey demedim zaten, dizinin çekimleri başlasa FOX resmi hesaplarından paylaşırdı. Klakete shop ile dizinin adı bile doğru yazılmamış bir fotoğrafı kaynak gösterip açman garibime gitti. :F
Yalnız üstte sana başka bir fotoğraf daha attım. İşinize geleni görüp işinize gelmeyeni görmemek biraz komedi yalnız. Haberleri hızlıca açacam diye iki kelimeyi bir araya getiremeyen, konu başlıklarını boş bırakan, içeriği kopyalayıp diye yarısını orada bırakan birisinden akıl alacak hiç değilim zaten. Daha dün Sanem Çelik'in adını yanlış yazmıştın konuya, bana akıl verecek birisi yok yani burada. Herkes kendine baksın. :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Yalnız üstte sana başka bir fotoğraf daha attım. İşinize geleni görüp işinize gelmeyeni görmemek biraz komedi yalnız. Haberleri hızlıca açacam diye iki kelimeyi bir araya getiremeyen, konu başlıklarını boş bırakan, içeriği kopyalayıp diye yarısını orada bırakan birisinden akıl alacak hiç değilim zaten. Daha dün Sanem Çelik'in adını yanlış yazmıştın konuya, bana akıl verecek birisi yok yani burada. Herkes kendine baksın. :)
Uzun zamandır böyle güzel bir had bildirme görmedim, :F :F ağzına sağlık canım :bhr:

• Harika
Reactions: Yiğitt

RESUL KAYA

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
30
dizi nerede çekiliyor ki? Ben de başlamadı diye biliyorum. Ayrıca ismi de öğretmen değil. İnanmayan arkadaşlar haklı

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Umarım ekrana bu isimle çıkmaz, daha ilgi çekici uzun bir isim olur umarım.