Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,789
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ep13nctXEAEJEtj

Merakla beklenen gençlik dizisi 'Öğrenci Evi' yayın hayatına başladı!

Yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta'nın oturduğu, kadrosunda Bertan Aslani, Samet Kaan Kuyucu, Baran Bölükbaşı, Ozan Güçlü, Tanju Yıldırım ve Ceyda Düvenci gibi isimlerin yer aldığı dizi Exxen'de yerini aldı.

Farklı kültürlerden gelen dört üniversite öğrencisinin hayatına bir evde izleyicileri tanık eden dizi ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

'Öğrenci Evi' ilk bölümüyle şimdi Exxen'de!

RESUL KAYA

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
30
güzel dizi olmuş oyuncu kadrosunu ve karakterlerini bulamamıştım sonra diziseti sitesinde buldum güzel dizi olmuş

RESUL KAYA

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
30
karakterlerin detaylarını okumak diziyi izlemeden önce güzel oluyor

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu diziyi de Vahşi Şeyler, İşte Bu Benim Masalım'la beraber izlemiştim ama yorumlamayı yapmamışım.

1x1
Dizi beklediğimden daha iyi çıktı. Eksikleri var elbette ama bence güzel bir gençlik dizisi olmuş.

Özellikle Arda'nın başlangıç sahnesinde konservatuar sınavındaki konuşması çok iyiydi. Keşke onun yapabildiğini ben de yapabilsem, adam tıp okumayı bıraktı. :A Canlandıran oyuncu da gayet iyiydi, hem oyunculuğunu hem de karakterini sevdim.

Latif harika bir karakter olmuş. :F Metin'e "Sen de mi Urfa'ya repliği" çok güldürdü. :F Çok yakışmış karaktere, bence dizinin en iyisi. :A

Metin'e çok güldüm, biraz kendimi gördüm onda. :F Üniversitenin ilk günlerinde ben de böyle her şeyi unutan bir tiptim, ama sonrasında kendime geldim tabi. :A

Eren dizinin cool karakteri. Bertan Asllani beni şaşırttı. Pis Yedili'de oynadığı zamanı hatırlıyorum pek iyi değildi ama bu rolde gayet iyiydi. Adam arkadaşlarıyla takılmak için Londra'dan İstanbul'a geldi. :F Dizide sigara ve alkol de vardı hayret. :A Her ne kadar dijital platform da olsa Acun'dan böyle şeyler beklemiyordum. :A

Kadın karakterleri pek göremedik bu bölüm. Serra Pirinç'i daha fazla görürüz umarım. Nasıl bir hikayesi olacak merak ediyorum açıkçası. Sude Zülal Güler'i de çok beğendim. Zaten çok güzel bir kız, hikayesi de gizemli belli ki.

Eren'in babasına rest çekmesi, kartları, paraları, hiçbir şeyi istemeyip sıfırdan başlaması klişe ama bu öğrencilerin yolları da bir şekilde kesişmeliydi. Bakalım o koskoca villada neler gelecek başlarına. :A

7/10
Çıtır çerezlik bir dizi olmuş. Diğer bölümleri de bekliyorum.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x1

Ben sevdim diziyi ya. Genç oyuncular ile güzel bir şey yapacaklar bence. Dört farklı karakterde erkek gördük bu bölüm. Hepsinin de ayrı bir ilgi çekiciliği var. Sonraki bölüm de kızlarımızın hikayesini göreceğiz muhtemelen. Murat Aygen her zaman ki gibi kötü adamımız. Şu adamı biraz da iyi olarak yazın ya. Doğa Can Anafarta sevdiğim bir isim. Umarım bu projeden de alnının akıyla çıkar. Sessiz ve derinden güzel bir gençlik dizimiz oldu.

8/10

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,789
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yönetmenin saçma zoomlarına rağmen çok güzel bir iş çıkmış ortaya. İzlerken Tatlı Küçük Yalancılar havası sezdim. Yeni sezonu olması gereken bir iş kesinlikle.
Yasak Elma'ya dahil olmadan önce Murat Aygen benzer bir karakteri, Vedat'ı burada oynamış. Karanlık işleri ve geçmişinden sakladığı şeyler olan tehlikeli bir karakter. Yıllardır istemesine rağmen boşanmadığı eşinden annesine benzeyen Semra yüzüne boşanıyor. "Burada kalacağım" deyince de kadını yoğun bakımlık etti. Arda'nın kardeşi salak, manyak, psikopat ve Eren'e platonik kardeşi Ceyda, annesinin de başını yaktı/yakacak gibi (yeni sezon olursa).

Arda'nın tıp fakültesini bırakıp hayallerinin peşinden koşup, olacakları göze alarak bölümünü değiştirmesi çok güzeldi. İlk bölümde sahnede yaptığı konuşmada çok güzeldi.

Eren'in cenaze için Türkiye'ye döndüğü zaman Esra ile tanışması, sonrasında da ikisinin bir şeyler yaşaması 10 bölüm boyunca başlarına bela oldu hiç tanımadığı ve ona yıllardır kin besleyen kardeşi tarafından. Mesajla tehdit etmeler, Arda'nın yanında Esra ile köşe kapmaca oynamalar ve birbirlerinden vazgeçememeleri.

Bu olayı Arda'nın Simge'den öğrenmesi kötü oldu, yıkıldı resmen. :( Annesinin de Vedat'tan evlilik teklifi aldığını öğrendikten dakikalar sonra. Son bölümün son sahnesinde de Eren'in "yeni başlıyoruz" demesi üzerine yumruğu yapıştırdı. :( Selin ne yaptı ne etti (çocuklara yakın olmak için Metin'i kullanması) arkadaşları birbirine düşürdü.

Geçmişinde sevgilisinden ayrıldığı zamanda kendisini odasına kapatan, okulda günlüğünü başkaların okuduğu Metin'in ailesi tarafından İstanbul'da yalnız başına bırakması ne kadar üzücü. :( Zaten bu hikayede en masum karakterlerden biri de Metin, 10 bölüm boyunca üzüldüm hep. :(

Hikayenin en güzel tarafı ise Latif oldu. :bhr: Çok renkli ve sempatik bir karakter. Baran Bölükbaşı harika oynamış. Şivesi, arada "ulumaları" komik. :A Tesadüfen çarptığı kıza aşık oldu ve sevgili olabilmek için her şeyi yaptı, oldu da. Ayşe sonunda kıymetini bildi. :A

Deniz'e de ayrı üzüldüm... Çocukluğundan beri sevdiği adamın yanına geliyor ama o başkasını seviyor, başkası ile birlikte. O da onu unutmak için Eren ile sevgili oluyor, ama olayları öğreniyor... Arda'nın da onu sevdiğini bilmesine rağmen Esra ile olan şeyleri anlatması sinir bozucuydu
9/10

• Sinir Bozucu
Reactions: Keith Long

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yönetmenin saçma zoomlarına rağmen çok güzel bir iş çıkmış ortaya. İzlerken Tatlı Küçük Yalancılar havası sezdim. Yeni sezonu olması gereken bir iş kesinlikle.
Yasak Elma'ya dahil olmadan önce Murat Aygen benzer bir karakteri, Vedat'ı burada oynamış. Karanlık işleri ve geçmişinden sakladığı şeyler olan tehlikeli bir karakter. Yıllardır istemesine rağmen boşanmadığı eşinden annesine benzeyen Semra yüzüne boşanıyor. "Burada kalacağım" deyince de kadını yoğun bakımlık etti. Arda'nın kardeşi salak, manyak, psikopat ve Eren'e platonik kardeşi Ceyda, annesinin de başını yaktı/yakacak gibi (yeni sezon olursa).

Arda'nın tıp fakültesini bırakıp hayallerinin peşinden koşup, olacakları göze alarak bölümünü değiştirmesi çok güzeldi. İlk bölümde sahnede yaptığı konuşmada çok güzeldi.

Eren'in cenaze için Türkiye'ye döndüğü zaman Esra ile tanışması, sonrasında da ikisinin bir şeyler yaşaması 10 bölüm boyunca başlarına bela oldu hiç tanımadığı ve ona yıllardır kin besleyen kardeşi tarafından. Mesajla tehdit etmeler, Arda'nın yanında Esra ile köşe kapmaca oynamalar ve birbirlerinden vazgeçememeleri.

Bu olayı Arda'nın Simge'den öğrenmesi kötü oldu, yıkıldı resmen. :( Annesinin de Vedat'tan evlilik teklifi aldığını öğrendikten dakikalar sonra. Son bölümün son sahnesinde de Eren'in "yeni başlıyoruz" demesi üzerine yumruğu yapıştırdı. :( Selin ne yaptı ne etti (çocuklara yakın olmak için Metin'i kullanması) arkadaşları birbirine düşürdü.

Geçmişinde sevgilisinden ayrıldığı zamanda kendisini odasına kapatan, okulda günlüğünü başkaların okuduğu Metin'in ailesi tarafından İstanbul'da yalnız başına bırakması ne kadar üzücü. :( Zaten bu hikayede en masum karakterlerden biri de Metin, 10 bölüm boyunca üzüldüm hep. :(

Hikayenin en güzel tarafı ise Latif oldu. :bhr: Çok renkli ve sempatik bir karakter. Baran Bölükbaşı harika oynamış. Şivesi, arada "ulumaları" komik. :A Tesadüfen çarptığı kıza aşık oldu ve sevgili olabilmek için her şeyi yaptı, oldu da. Ayşe sonunda kıymetini bildi. :A

Deniz'e de ayrı üzüldüm... Çocukluğundan beri sevdiği adamın yanına geliyor ama o başkasını seviyor, başkası ile birlikte. O da onu unutmak için Eren ile sevgili oluyor, ama olayları öğreniyor... Arda'nın da onu sevdiğini bilmesine rağmen Esra ile olan şeyleri anlatması sinir bozucuydu
9/10
her dizi öyle diyorsunuz sihirli annem hariç @Emre Ozansoy