'Çukur'un Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu! Yeni Sezon İlk Bölüm Fragmanı Yayınlandı! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
show-tvnin-yeni-dizisi-cukurun-genel-hikayesi-ne_131508901461356866.jpg

4. sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ay Yapım imzalı 'Çukur' dizisinin yeni sezonu için geri sayım başladı.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliği Sinan Öztürk'ün üstlendiği dizinin kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Barış Arduç, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi isimler yer alıyor.

'Çukur' yeni sezon ilk bölümüyle 7 Eylül Pazartesi 20.00'de Show TV'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yasak Elma ve Sefirin Kızı'ndan bu kadar korkmayın be. :A Sırf o iki dizi başlıyor diye stoksuz devam etmeyi göze almakta ayrı bir saçmalık, ayrıca 4 gün sonra başlayacak dizi için tarihli tanıtım yeni mi verilir.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yasak Elma ve Sefirin Kızı'ndan bu kadar korkmayın be. :A Sırf o iki dizi başlıyor diye stoksuz devam etmeyi göze almakta ayrı bir saçmalık, ayrıca 4 gün sonra başlayacak dizi için tarihli tanıtım yeni mi verilir.
Bu dizinin tarihi ne zamandır belliydi ama açıklamadılar. Hatta geçen hafta Erkan Kolçak da söyledi .Ben her yerde 7 Eylül gördüm ama bence geç açmaları lazımdı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu dizinin tarihi ne zamandır belliydi ama açıklamadılar. Hatta geçen hafta Erkan Kolçak da söyledi .Ben her yerde 7 Eylül gördüm ama bence geç açmaları lazımdı.
Tarih uzun zamandır net ama sorun olan bunu yayına 3 gün kala açıklamaları. Bence 14 Eylül beklenebilirdi.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pazartesi bence herkes rezil reytingle gelecek gibi geliyor bana.
Yasak Elma'dan ben 7 - 8 reytinglik bir açılış bekliyordum, ama Baraj'ın reytinglerini gördükten sonra bir şey diyemiyorum. :A Üç dizinin de alacağı en fazla 5 olur o gün. Daha yükseğini alırsa mucize gibi bir şey. :F

• İlginç
Reactions: Gerekli24