'Çukur'un Afganistan'da Yayından Kaldırılması İçin Talepte Bulunuldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
%C3%87ukur.jpg

Show TV'nin sevilen dizisi 'Çukur' dizisi ile ilgili şok gelişme!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği dizinin başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, Cihangir Ceyhan, Burak Dakak, Meral Çetinkaya ve Nur Sürer gibi isimlerin yer aldığı dizi ikinci sezon bölümleriyle Afganistan'da yayınlanmaya devam ediyor.

Afganistan'da Tolo kanalında yayınlanan 'Çukur' dizisi için ülkenin Enformasyon ve Kültür Bakan Bakanı Şiva Şark yayından kaldırma talebinde bulundu. Yetkililere mektup yazdığını söyleyen Şark, sosyal medya hesabından “Tolo televizyonuna ‘Çukur’ dizisinin gösterimiyle ilgili mektup yazdım. Bu televizyondan bu tür dizileri göstermemesini talep ettim. Yasaların ihmal edilmesi, mevcut yasalar çerçevesinde ele alınacaktır.” açıklamasını yaptı.

Ayrıca, bu talebin de vatandaşların sosyal medyada ki istekleri üzerine yapıldığı belirtildi.

'Çukur' yeni bölümleriyle yakında Show TV'de!

Son düzenleme:

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Ben de yine Türkiye'de oldu sandım. Konu başlığında, olayın Afganistan'da olduğunu belirt bence.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Siyasilerin sosyal medyaya önem vermesi ne kadar şaşırtıcı. Mesela Türkiye'de 1 milyon tweet atıldı, ama hiç sayıldı.

Aynı başvuru Türkiye'de de yapılsa keşke.