'Çukur'da Sürpriz Ayrılık! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,980
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20190613-cukur-dizisi-karaca-rolu-ile-izledigimiz-ece-yasar-kimdirnerelikac-yasinda-308424-7c21d806424101c4c8d8.jpg

Show TV'nin sevilen dizisi 'Çukur''da ayrılıklar devam ediyor!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği, başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı diziye Karaca karakterine hayat veren Ece Yaşar veda etmeye hazırlanıyor.

'Çukur' yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçen Karaca karakteriyle ilgili çok komik bir tweet görmüştüm, kim elini değdirse ölüyor gibisinden (küfürlüydü böyle toparladım) :A En sonunda kendisi ölüyor demek. :A

Yolu açık bir isim. Ay Yapım'ın yeni projelerinde görürüz bence.

Bu arada Birsen Altuntaş haberde sezon finali demiş, karıştırdı herhalde. Daha geçenlerde resmi sayfa finale doğru diye paylaşım yaptı. :A

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,252
Puanı
280
Geçen Karaca karakteriyle ilgili çok komik bir tweet görmüştüm, kim elini değdirse ölüyor gibisinden (küfürlüydü böyle toparladım) :A En sonunda kendisi ölüyor demek. :A

Bu arada Birsen Altuntaş haberde sezon finali demiş, karıştırdı herhalde. Daha geçenlerde resmi sayfa finale doğru diye paylaşım yaptı. :A
Karaca'nın ölmesine sevindim. Artık karekteri bana soğuk ve gereksiz geliyordu Efsun ile alakalı senaryonun da son bulması ile. Bir vasfı kalmadı gibi dizide. Esas kadın Sultan ne zaman ölecek bakalım.

• Beğendim
Reactions: Özgür

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,820
Puanı
1,060

Ecünnü elini değdirdiği tüm parlakları öldürüyor. ZEHİRLİ ÇİÇEK...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and serhatt

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,252
Puanı
280
Büyük ihtimalle yanlışlıkla. Yapım açıkladı daha geçen gün.
O konuda haklısın. Ancak şöyle bir şey var. Çukur'da son haftalara girilirken son 5 hafta 4 hafta diye diğer sezonlarda duvara yazardı farklı karekterler. Yapım henüz daha öyle bir işe girişmedi. Tabi bunu dediğim için yapacak değiller illa ki ben gidişatı söyledim.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,980
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O konuda haklısın. Ancak şöyle bir şey var. Çukur'da son haftalara girilirken son 5 hafta 4 hafta diye diğer sezonlarda duvara yazardı farklı karekterler. Yapım henüz daha öyle bir işe girişmedi. Tabi bunu dediğim için yapacak değiller illa ki ben gidişatı söyledim.
Yanlış bilmiyorsam 8 hafta var daha finale. Yaparlar bir iki bölümü onu.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,591
Puanı
860
Çokta sürpriz bir ayrılık olmadı. Karakterin hamile olacağı konuşuluyor. Sonlara doğru bir zaman atlaması olursa doğumda ölebilir mi diye düşünmedim değil.