'Çukur'da Şok Ayrılık! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
cukur_dizisinin_selimi_oner_erkan_kimdir_oner_erkan_nereli_ve_kac_yasinda_1519373540_3763.jpg

'Çukur'da şok ayrılık!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği, başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu ve Necip Memili gibi isimlerin yer aldığı dizide Selim Koçovalı karakterine hayat veren Öner Erkan, gelecek hafta yayınlanacak olan bölüm ile diziye veda edecek.

'Çukur' yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bugün setten cenaze fotoğrafı gelmişti ama fanlar yine Çağatay’a yapılan oyun diye avutuyorlardı kendini. :A

İlk sezonunu izlediğim kadarıyla dizinin en iyi karakterlerindendi Selim. Öner Erkan da gayet iyi canlandırdı.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bunun konusu açılmamış mı ya :eek: Geçen hafta Çağatay Selim'i bıçaklayıp öldürecek diye haber okumuştum şaşırdım :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Kime göre şok neye göre şok? :D Diziyi düzenli takip edenlerin bildiği bir ölüm oldu. Yeni yılda sık sık ölümler olacak zaten.

fulbaibu

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
14
Oyunculuğunu her zaman takdir ettiğim birisidir Öner Erkan. Onu ilk önce İki Aile dizisi ile keşfettim. Gerçekten işinin hakkını veren nadir oyunculardan. Çukur’dan sonra iki proje için görüşmelere başlamış deniyor. Yolu açık olsun.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Selim karakteri televizyon ekranlarında görmeye alışkın olmadığımız, cesurca yazılmış, derinlikli bir karakterdi. Öner Erkan da büyük oynadı baştan sona Selim’i. Zaten komedi, dram, aksiyon gibi farklı farklı türlerde hep çok başarılı performansları mevcut bugüne kadar. Umarım kendisini izlemeye devam ederiz farklı diziler ve filmlerde.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
çok haftalar önceden belliydi suyu çıktı ha öldü ha ölecek diye diye hevesim kaçtı resmen ölümü çok basit oldu ama

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,483
Puanı
280
çok haftalar önceden belliydi suyu çıktı ha öldü ha ölecek diye diye hevesim kaçtı resmen ölümü çok basit oldu ama
son sahnede bayılttı sadece galiba cemil başka bir şekilde ölebilir hastanede ölecek selim hastane çekimleri oluyormuş çünkü karışık çekiyorlar cenaze sahneleride çekildi ayrıca

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
son sahnede bayılttı sadece galiba cemil başka bir şekilde ölebilir hastanede ölecek selim hastane çekimleri oluyormuş çünkü karışık çekiyorlar cenaze sahneleride çekildi ayrıca
Selim kimseye güvenmeyen selim öldürdüğü adamın kardeşine nasıl güvendi zerre anlamış değilim tamam her zaman ki gibi adını gizlemiş ama nasıl cumaliyi karakter dışına çıkarttılar selimide öyle yaptılar dizi 21.00 da başlıyorsa ben 22.15 de başlıyor gözüyle bakıyorum 1saat 15dakika tamamen geçmiş bölümü gözümüze sokuyorlar.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,483
Puanı
280
Selim kimseye güvenmeyen selim öldürdüğü adamın kardeşine nasıl güvendi zerre anlamış değilim tamam her zaman ki gibi adını gizlemiş ama nasıl cumaliyi karakter dışına çıkarttılar selimide öyle yaptılar dizi 21.00 da başlıyorsa ben 22.15 de başlıyor gözüyle bakıyorum 1saat 15dakika tamamen geçmiş bölümü gözümüze sokuyorlar.
cemil o cemil'in kardeşi değil çağatay'ın adamı bu

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Efsane bir karakterdi, Öner Erkan aslında dramada da ne kadar başarılı olabileceğini kanıtlamış oldu böylece. Hoşçakal Selim...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Has başrol dört kardeşten biri ölerek diziden ayrılıyor, babadan sonra dizi için en büyük kayıp...
Çok üzgünüm, bu sektörün kaliteli isimlerinden biri Öner Erkan.
Ne olursa olsun dizinin sonunda dört kardeş yaşayarak final yapması gerekirdi...
Seyir zevki kaçacak artık, hem başarılı bir oyuncu ayrıldığı için hem ana dörtlü bozulduğu için...