'Çukur'a RTÜK'ten Ceza!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
1576829373887.png

Show TV'nin rekortmen dizisi 'Çukur'a ceza!

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, Cihangir Ceyhan, Burak Dakak, Nur Sürer ve Meral Çetinkaya gibi isimlerin yer aldığı diziye RTÜK tarafından "Yayın hizmetleri, şiddeti özendirici ve kanıksatıcı olamaz" ve "Çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel veya ahlaki gelişimine zarar verebilecek türde içerik taşıyan programlar, bunların izleyebileceği zaman dilimlerinde ve koruyucu sembol kullanılsa dahi yayınlanamaz" hükümlerini ihlalden, yüzde iki oranında idari para cezası verildi.

Ayrıca dizi için son üç ayda RTÜK Çağrı Merkezi’ne 3 bin 382 adet şikayet bildirimi yapıldığı öğrenildi.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sen Anlat Karadeniz'de kadını yatağa bağlayıp üstüne çıktı adam, kalorifere bağlayıp işkence etti RTÜK tek bir uyarı dahi vermedi.. Şuan Esra Erol'da neler dönüyor, şiddet özendiriciymiş.. Peh!

• Beğendim
Reactions: Jonsnow and alperuz

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,369
Puanı
1,060
Sen Anlat Karadeniz'de kadını yatağa bağlayıp üstüne çıktı adam, kalorifere bağlayıp işkence etti RTÜK tek bir uyarı dahi vermedi.. Şuan Esra Erol'da neler dönüyor, şiddet özendiriciymiş.. Peh!
Ona dokunmaz nedeni belli , TRT ye de dokunmaz. !!

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

O cezalar bir tek atv, TRT'ye gelmez... Gelse de en hafif ceza... :(

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060
Aslında Sen çok haklısın.Rtük bilerek ve isteyerek kanal ayırımı yapıyor.Yersen ablacım yersen!