'Çukur'a Bomba Konuk!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sen hele bir bekle Veli Çukurda dolaşırkan ?A
Aman Veli'nin geçmişi polislik değil mi? Polis olarak girse sevinirdim de kötü adam olunca uyuşturucu filan alacaktir. Beni enterasa etmiyor. Ben karakuzuların duygusal çöküsünü izliyorum artık

Reactions: Çiğdem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
@Çiğdem attır göbecikleri Arasla Veliyi karşılıklı oynarken izlemek her zaman nasip olmaz @xemrexxx
https://fav10.net/forum/posts/3545328/reactions. V.Cevher Hangi karakter olarak Çukur'da yer alacak?
Diziye konuk olarak katılması bile diziye seviye atlatmaya yetecektir, gerçekten çok çok iyi konuk.
Vartolu da Çarpışma'ya konuk olsun bari
Elimden gelse Rıza Baba'yı, Çukura sokardik ama napalım artık Veliyle yetienecez @Çiğdem
İyi oyuncudur çukurda da iyi oyunculuğunu fazlasıyla kanıtlayacak
Konuk dediğin böyle olur, merakla bekliyoruz.
Ayy inş Veli karakteriyle gelir ozaman efsane olur işte
Diziye Muazzam yakışacak
Ay Yapım iyice çöktü.
Senaya yamaç ve mahsundan sonra 3.ortak çıktı @Çiğdem @Dosi @vadikızı @serhatt cirkinler koalisyonu evde tırnaklarını yiyor @Aserat @Harunnn60 @MasacRE @DarkLegenD @Maskeli Fedai

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Koskoca Onur Saylak’ı getiriyorsun, Sena meselesine mi bulaştıracaklarmış Veli karakterini? Bu senarist vizyonsuz. İnşallah Çukur’un velet kitlesi de Çarpışma’ya bulaşmaz.
Fotoşok gibi duruyor bence çarpışmadan bir sahneden Alinip senanin kafası yapıştırılmış bence ama çarpışmayı izlemediğim için bilemedim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Koskoca Onur Saylak’ı getiriyorsun, Sena meselesine mi bulaştıracaklarmış Veli karakterini? Bu senarist vizyonsuz. İnşallah Çukur’un velet kitlesi de Çarpışma’ya bulaşmaz.
Sherlock bey beni çok şaşırtıyor. Nickinin hakkını vermedi Çarpışma izleyen biri olarak anında farketmeliydi. @MasacRE @MEnes @DarkLegenD
işte hafızam böyeldir. Hatırladım, bölüme gidip YouTube'den ekran resmi aldım @serhatt

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060