'Çukur' Kaçıncı Bölümde Final Yapacak? | Show TV

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Yaprak Dökümü dizisinden sonra AyYapımın en uzun süren dizisi olmaya başardı.

1 ve 2 sezonu düzenli olarak izledim o efsane 2 sezon 25bölüm sahnesine kadar ondan sonra dizinin bazi sahneleri izleyerek hikaye nasıl gidiyor bakmaya çalıştım, ve muhtemelen son 2-3 bölümü tam izlerim.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Çok iyi iş çıkardı 4 yıl boyunca, Ay Yapım az ve öz dizi yapıp yıldız oyunculardan çok senaryoya önem verse eski şaşalı günlerine geri döner.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ay Yapım'ın amiral gemisiydi ve diğer diziler patlasa da bu dizi hep garantiydi o yüzden artık o da yokken nasıl bir hamle yapacaklarını merak ediyorum. Yine yurt dışından dizi alıp ilk bölümleri süper uyarlayıp sonra batırmasınlar da. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
İlk sezonu gerçekten çok ama çok iyiydi. İkinci sezonda Karakuzular da bir noktaya kadar gitti ama Yücel, Erdenetler, amca falan beklenen etkiyi yapamadı. Keşke İçerde gibi 1-2 sezonluk özel bir dizi olarak kalsaydı :(

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
İlk sezonu gerçekten çok ama çok iyiydi. İkinci sezonda Karakuzular da bir noktaya kadar gitti ama Yücel, Erdenetler, amca falan beklenen etkiyi yapamadı. Keşke İçerde gibi 1-2 sezonluk özel bir dizi olarak kalsaydı :(
katılıyorum özellikle final için sakladıkları amca en berbat düşman çıktı.