'Çukur' Gelecek Hafta Yayınlanmayacak! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5f5633727152d81e9c71fa02.jpg

'Çukur' gelecek hafta yayınlanmayacak!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini; Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu, Damla Sönmez ve Perihan Savaş'ın paylaştığı dizinin yeni bölümü gelecek hafta yayınlanmayacak.

Dizinin yerine Öldürme Arzusu ve Gizli Kod (TV'de ilk) filmleri ekrana gelecek.

'Çukur' yeni bölümüyle 24 Mayıs Pazartesi 20.00'de Show TV'de!

Son düzenleme:

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,293
Puanı
280
O zaman Yasak Elma ve Çukur'un olmayacağı bir hafta da Maraşlı dizisinin reytinglerini uçuruyoruz.
Dip Not: Çukur bu sezon ilk defa bölüm yayınlamıyor olabilir. (Yılbaşı arası dahi yapmadı.)

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Dedi kendi dizisi 100 bölümü geçen ve yeni sezonda da devam edecek dizinin fanı. :A
İşte laf sokucam diye bilip bilmeden tantana yapmaya kalkıyorsun ama başarılı olamıyorsun.

Yok şu tarihte final yapacak, yok bu tarihte final yapacak, yok şu bölümde, yok bu bölümde final yapacak diye bir sürü haberler çıktığı için ve sürekli bu haberlere maruz kaldığımız ve evet bir türlü bitemeyip final bölüm tarihi yılan hikayesine döndüğü için dedim. :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
İşte laf sokucam diye bilip bilmeden tantana yapmaya kalkıyorsun ama başarılı olamıyorsun.

Yok şu tarihte final yapacak, yok bu tarihte final yapacak, yok şu bölümde, yok bu bölümde final yapacak diye bir sürü haberler çıktığı için ve sürekli bu haberlere maruz kaldığımız ve evet bir türlü bitemeyip final bölüm tarihi yılan hikayesine döndüğü için dedim. :A
Dedi önce 113'te sezon finali, ardından 113'te final ve daha sonra 110'da sezon finali yapacak diye haberler çıkan dizinin fanı. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Dedi önce 113'te sezon finali, ardından 113'te final ve daha sonra 110'da sezon finali yapacak diye haberler çıkan dizinin fanı. :A
Şimdi burada "FANCILIK" yarışına gireceksek sen zararlı çıkarsın, herkes hastalık derecesinde bir durumunun olduğunu biliyor bu yüzden gelip bana sarma, işine gelince nasıl peşini bırakmayıp tüm yanıtlara dönüyorsun. İşine gelmeyince sus pus oluyorsun. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Şimdi burada "FANCILIK" yarışına gireceksek sen zararlı çıkarsın, herkes hastalık derecesinde bir durumunun olduğunu biliyor bu yüzden gelip bana sarma, işine gelince nasıl peşini bırakmayıp tüm yanıtlara dönüyorsun. İşine gelmeyince sus pus oluyorsun. :A
İşime gelmeyince değil uzun uzun dil dökmenin bir şeyi değiştirmeyeceğini anlayınca cevap vermiyorum. Hele senin gibi inatçılar olunca kendimi boşa yormak istemiyorum. :A Neyse kendi cevap veremeyip birilerinin eteğine sığınanlar da kalp atmaya başlamış daha fazla malzeme vermeyelim. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
İşime gelmeyince değil uzun uzun dil dökmenin bir şeyi değiştirmeyeceğini anlayınca cevap vermiyorum. Hele senin gibi inatçılar olunca kendimi boşa yormak istemiyorum. :A Neyse kendi cevap veremeyip birilerinin eteğine sığınanlar da kalp atmaya başlamış daha fazla malzeme vermeyelim. :A
Hadi abi ya çocuk mu kandırıyorsun sen. Haksızlığın gün gibi ortada olunca susuyorsun veya savunacak bir şeyin kalmayınca.

Bana inatçı diyene bak BAŞ İNATÇI SENSİN asıl. :eek:

Niye cevap veremesinler, senden mi korkacaklar? :A Seninle muhatap olmak istemedikleri için vermiyorlardır.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Hadi abi ya çocuk mu kandırıyorsun sen. Haksızlığın gün gibi ortada olunca susuyorsun veya savunacak bir şeyin kalmayınca.

Bana inatçı diyene bak BAŞ İNATÇI SENSİN asıl. :eek:

Niye cevap veremesinler, senden mi korkacaklar? :A Seninle muhatap olmak istemedikleri için vermiyorlardır.
İşte demek ki ben de seninle muhattap olmak istemediğim için vermiyorum bir düşün bakalım. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
İşte demek ki ben de seninle muhattap olmak istemediğim için vermiyorum bir düşün bakalım. :A
------

İki kişi arasındaki konuşmaya müdahil olmayı bırakıp kendi işine bakmanı tavsiye ederim ama kötü niyetli olduğun için senin için zor maalesef. :A
Benimle muhattap olmak istemiyorsan neden kendin gelip mesajlarımı alıntılıyorsun? :A Bıkmadın kendinle çelişip çatışmalara. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Benimle muhattap olmak istemiyorsan neden kendin gelip mesajlarımı alıntılıyorsun? :A Bıkmadın kendinle çelişip çatışmalara. :F
Lafı nerede başlatıp bitireceğime ben karar veririm tartışmanın faydasız olduğunu fark edince devam etmenin anlamı kalmıyor. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Lafı nerede başlatıp bitireceğime ben karar veririm tartışmanın faydasız olduğunu fark edince devam etmenin anlamı kalmıyor. :A
Sen önce haddini bil, sen kimsin de karar vereceksin ki? Faydasız olduğu değil, verecek cevabın kalmayınca kaçıp gidiyorsun bilmiyor muyuz? :A