Çukur - 98. Bölüm Yorumları | 4. Sezon 6. Bölüm

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,060
"Çukur" 4. sezon 6. bölümüyle bu akşam Show TV'de ekranlara gelecek!

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı dizinin başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, Burak Dakak gibi isimler yer alıyor.

'Çukur'un 98. bölümüyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Arık ölsün ya artık, filler bölüm izliyormuşum gibi oluyor yine. Özet de olsa dahi. :D

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
@MEnes Yamaç'ın son hamlesi ne oldu? Bölüm özeti başlangıç cümlesinden kafamda soru işaretleri oluştu.

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes Yamaç'ın son hamlesi ne oldu? Bölüm özeti başlangıç cümlesinden kafamda soru işaretleri oluştu.
Son hamle dediğin şeyde tam neyi sordun anlamadım ama Yamaç bu bölümde önceki bölümün son sahnesindeki gördüğümüz hamleyi yaptı ama bunda başarısız oldu diyebiliriz. Çaresiz bir şekilde Erdenet'lerle beraber olmaya devam edecek bir süre daha. Bölüm özeti başlangıç cümlesi hangisi, orada Cumali ile ilgili bir şeyler yazıyordu hatırladığım kadarıyla.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Son hamle dediğin şeyde tam neyi sordun anlamadım ama Yamaç bu bölümde önceki bölümün son sahnesindeki gördüğümüz hamleyi yaptı ama bunda başarısız oldu diyebiliriz. Çaresiz bir şekilde Erdenet'lerle beraber olmaya devam edecek bir süre daha. Bölüm özeti başlangıç cümlesi hangisi, orada Cumali ile ilgili bir şeyler yazıyordu hatırladığım kadarıyla.
Valla Kanalın internet sitesinde dünkü bölüm özeti tam bu şekilde yazıyordu.

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Tamam işte önceki bölümde ava giden avlanır diyip silah dayamıştı Cengiz Erdenet'in kafasına ama işler istediği gibi gitmedi pek. Senin kafandaki soru işaretleri ney peki?
Bu demek oluyor ki Yamaç'ın son hamlesi Cengiz'in kafasına dayamış olduğu silah.Yardımcı olduğun için teşekkürler 😊

• Beğendim