Çukur - 99. Bölüm Fragmanı | 4. Sezon 7. Bölüm

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,986
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Show TV'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi 'Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka ve Burak Dakak gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

'Çukur' 99. bölümüyle Pazartesi 20.00'de Show TV'de!

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
@MEnes NEDİM SENCE KİME ÇALIŞIYORDUR?
Yamaç, Çukur’u korumak için harekete geçtiğinde karşısında yine Çukur’u bulacak. Yamaç Cumali’yi aklamak için Arık’ın kaçırılması olayının peşine düştüğünde Nedim’in çalıştığı gizemli adama bir adım daha yaklaşacak. Vartolu bir yandan Yamaç’a yardımcı olurken bir yandan da ailenin Yamaç’ı daha fazla suçlamaması için uğraşmaya devam edecek. Yamaç’ın Nedim’in gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için girdiği macera nefesleri kesecek.

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes NEDİM SENCE KİME ÇALIŞIYORDUR?
Yamaç, Çukur’u korumak için harekete geçtiğinde karşısında yine Çukur’u bulacak. Yamaç Cumali’yi aklamak için Arık’ın kaçırılması olayının peşine düştüğünde Nedim’in çalıştığı gizemli adama bir adım daha yaklaşacak. Vartolu bir yandan Yamaç’a yardımcı olurken bir yandan da ailenin Yamaç’ı daha fazla suçlamaması için uğraşmaya devam edecek. Yamaç’ın Nedim’in gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için girdiği macera nefesleri kesecek.
O konu hakkında teorim öldüğü sanılan ama bu sezon ölmediği ortaya çıkan amca Cumali olduğu yönünde... Gerçi dizi bunu çok göz göre göre yapıyor, daha farklı da ilerleyebilir. Ama Nedim'in Çukur'un içine yerleştirilmiş biri olduğunu düşünürsek bu ihtimal çok yüksek. Bölüm özeti ise gerçekten ilgi çekici gözüküyor... Çok sağlam bir bölüm olacağını düşünüyorum...