Çukur - 95. Bölüm Fragmanı | 4. Sezon 3. Bölüm

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
show-tvnin-yeni-dizisi-cukurun-genel-hikayesi-ne_131508901461356866.jpg

Show TV'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi 'Çukur'un 95. bölüm fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliği Sinan Öztürk'ün üstlendiği dizinin kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Barış Arduç, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi isimler yer alıyor.

'Çukur' yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de Show TV'de!

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
yamaç efsun'a gittiği için efsun'u sevmiyorum çünkü saadece nehir ile alakalı değil nehirr gitse bile sevmeyeceğim o karakteri ısınamadım
Bence Efsunla daha uyumlu ama Nehir'e de bunu yapılması hiç hoş değil zaten görüyor galiba fragmanda yanıltma yoksa. Dizide Efsunla Yamaç'ın bencs müthiş bir uyumu var ama kabul edilebilir bir şey değil dizi olduğu için. Bence bu Yamaç'ın Efsun ile ilişkisi babasının vurmasından daha kötü. Benim favorim kim derseniz VarYam :A

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,524
Puanı
280
Bence Efsunla daha uyumlu ama Nehir'e de bunu yapılması hiç hoş değil zaten görüyor galiba fragmanda yanıltma yoksa. Dizide Efsunla Yamaç'ın bencs müthiş bir uyumu var ama kabul edilebilir bir şey değil dizi olduğu için. Bence bu Yamaç'ın Efsun ile ilişkisi babasının vurmasından daha kötü. Benim favorim kim derseniz VarYam :A
ben beğenmiyorum beğenenleride beğenmiyorum ama seste etmem herkes aynı düşünmek zorunda değil çünkü varyam kardeşliği çok güzel zaten ona söz yok :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Nehir ölür bebeği Efsun'a kalır bitti gitti. :A Hayırlı olsun EfVar kardeşliği :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com