Çukur - 68. Bölüm Yorumları | 3. Sezon 1. Bölüm - YENİ SEZON!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,832
Puanı
1,060
Show TV'nin sevilen dizisi "Çukur" 3. sezon ilk bölümüyle bu akşam Show TV'de ekranlara gelecek!

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı dizinin başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, Cihangir Ceyhan, Burak Dakak, Nur Sürer ve Meral Çetinkaya gibi isimler yer alıyor.

'Çukur'un 68. bölümüyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İdris baba dısında mıymıntı Salihte ölmüş :A Vartolu tekrar transfer etmişler geçen sezon yoktu malum :A :A :A @xemrexxx @S.G.A.T. @MEnes @MasacRE @turkuazz @Bully @ömer karataş
Sevinmişsindir :A Fena bir açılış bölümü değildi. 2.sezonun açılışına göre düşüktü tabii biraz :A

Yamaç'ın delilikleri güldürdü ama çabuk toparladı :A Yanına yatan ecünnü Sena'dan daha çok sevilecek gibi :A

Yücel'den intikamını aldı Yamaç, tımarhaneye yolladı onu :A

Benim adamım Akın :A Gri bir karakter nolduğu belli değil :A Yamaç'ı da kullandı en son :A

Bakalım foyaları çıkınca nolcak :F Efsun soğuk gözüktü şimdilik.

Azer'i ben de sevmiyorum gıcığın teki :A

Cumali ve Vartolu coştular içerde, Selim de çaydanlıkla saldırıyor :F Bakalım ne zaman çıkacaklar :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sevinmişsindir :A Fena bir açılış bölümü değildi. 2.sezonun açılışına göre düşüktü tabii biraz :A

Yamaç'ın delilikleri güldürdü ama çabuk toparladı :A Yanına yatan ecünnü Sena'dan daha çok sevilecek gibi :A

Yücel'den intikamını aldı Yamaç, tımarhaneye yolladı onu :A

Benim adamım Akın :A Gri bir karakter nolduğu belli değil :A Yamaç'ı da kullandı en son :A

Bakalım foyaları çıkınca nolcak :F Efsun soğuk gözüktü şimdilik.

Azer'i ben de sevmiyorum gıcığın teki :A

Cumali ve Vartolu coştular içerde, Selim de çaydanlıkla saldırıyor :F Bakalım ne zaman çıkacaklar :A
Selim @S.G.A.T. herifi onun gibi dövüşüyor :F

Ya okadar gıcık değil bu sezonkı oyuncular @MEnes rahat olabilir çok saydırmıcam gibi :A @MasacRE

@serhatt Bu sezon benden rahatsız olabilir ama Senasız diğerleri göze batmıyor gerçekten :A :A :A @xemrexxx

Akını sevmiştim ben zaten Ertuğrulda sultandı :A Millet tipinden dolayı sevmiyor ama 18 yaşında birini ilk defa 25 üstü biri oynamıyor yanı gerçekçiliğe uymuş işte dizide zaten çocuk yanı 30 yaşındakı görünümde istiyorlar :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Selim @S.G.A.T. herifi onun gibi dövüşüyor :F

Ya okadar gıcık değil bu sezonkı oyuncular @MEnes rahat olabilir çok saydırmıcam gibi :A @MasacRE

@serhatt Bu sezon benden rahatsız olabilir ama Senasız diğerleri göze batmıyor gerçekten :A :A :A @xemrexxx

Akını sevmiştim ben zaten Ertuğrulda sultandı :A Millet tipinden dolayı sevmiyor ama 18 yaşında birini ilk defa 25 üstü biri oynamıyor yanı gerçekçiliğe uymuş işte dizide zaten çocuk yanı 30 yaşındakı görünümde istiyorlar :F
Problemin kaynağı Sena'ymış yani senin adına :A O gitti dertler bitti :A

Millet eleştirmeye yer arıyor ya :A Akın seçimi gayet doğru her anlamda :A Yamaç'a amca demesi bile batmıyor yani, Selim de zaten genç sayılır, onun kadar birini mi getireceklerdi :D

Cs-OK4lXYAAIy6S.jpg

Kösem'de de vardı :A Çocuktu tabii o zaman :F 98'liymiş gerçek yaşı 21 işte gayet ideal.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Problemin kaynağı Sena'ymış yani senin adına :A O gitti dertler bitti :A

Millet eleştirmeye yer arıyor ya :A Akın seçimi gayet doğru her anlamda :A Yamaç'a amca demesi bile batmıyor yani, Selim de zaten genç sayılır, onun kadar birini mi getireceklerdi :D

Cs-OK4lXYAAIy6S.jpg

Kösem'de de vardı :A Çocuktu tabii o zaman :F 98'liymiş gerçek yaşı 21 işte gayet ideal.
Aman @xemrexxx in kırtırık dizisinden çıkmasa şaşırırım zaten :eek:

O bizim sultanımız :bhr::bhr::bhr:
maxresdefault.jpg

• İlginç
Reactions: Bully

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beren'in olduğu diziye nasıl kıytırık dersin :mad:

Severim zaten bu çocuğu, sadece boydan kaybediyor :A Başlangıcını da Gültepe ile yapmıştı, orda da iyi oynuyordu :A

1408087861_2.jpg

Soldaki de Tolga :F
Zaten benim dizime gelip gözüme girenlerin geçmişleri karanlık oluyor :F Muhteşemin tek izlediğim serisi Muratlı sezondu @xBUGRAx @xemrexxx :A :A :A

Gece 3 olacak şu saatlerde yeni bölümlü dizi izliyorduk ve senide çağrıyorduk konuya :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Zaten benim dizime gelip gözüme girenlerin geçmişleri karanlık oluyor :F Muhteşemin tek izlediğim serisi Muratlı sezondu @xBUGRAx @xemrexxx :A :A :A

Gece 3 olacak şu saatlerde yeni bölümlü dizi izliyorduk ve senide çağrıyorduk konuya :F
Al sana karanlık geçmiş :A

Aynen güzel zamanlardı ama :A Tabii @xBUGRAx için zor zamanlardır eminim :F Az çekmemiştir Kösem'den :A

Bitmiyor da dizi, 1 reytingle devam :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060