Çukur - 54. Bölüm Yorumları | 2. Sezon 21. Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok ya öldürecek olsalar bölüm sonunda öldürürlerdi :A Biz @Sherlock ve @MEnes ile en fazla Remzi'yi falan öldürürler dedik Veysel öldü, o da çok farklı değil zaten :A Ha tabi bu arada Veysel öldü diyorum ama üçüzü çıkarsa kimse şaşırmasın :A
Bu arada yüzüklü ve Baykal bey ayrı adamlar çıktı benim analizci oğlan ayrı olduklarını diyordu zaten :A :A :A @Sherlock @MEnes @xemrexxx @serhatt @ömer karataş @Forumdash

Yüzü görünmeyen adamlar aya var dizide şunlara bir yüz takalım :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yok ya öldürecek olsalar bölüm sonunda öldürürlerdi :A Biz @Sherlock ve @MEnes ile en fazla Remzi'yi falan öldürürler dedik Veysel öldü, o da çok farklı değil zaten :A Ha tabi bu arada Veysel öldü diyorum ama üçüzü çıkarsa kimse şaşırmasın :A
Aynen tam da beklediğim ayarda birini öldürdüler. :A Bölüm boyunca dedim Vartolu bu kadar aptal değildir heralde, neyse ki değilmiş anlamış Veysel'in olayını. :A Plan her ne kadar güzel olsa da çatışma sahneleri gerçekten büyük leş ya. :A Sürekli topluluklar halinde birileri birbirine sıkıp duruyor. Sürekli de Kuzular ölüyor. :A İlk sezon senaryo iyiydi çatışma sahneleri leş diyorduk. Senaryo iyi olduğu için hadi neyse olur o kadar diyorduk. Bu sezon senaryo da bozunca iyice göze batmaya başladı. Ha bir de yaptıkları can sıkıcı gizem de cabası. 4 5 bölümde Baykal Bey Baykal Bey diyip yüzünü anca gösterecekler. :A Çarpışma ve Halka öyle mi, hiç gereksiz uzatma yok. Adamlar bam bam bam tüm mevzuları çözüyorlar. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aynen tam da beklediğim ayarda birini öldürdüler. :A Bölüm boyunca dedim Vartolu bu kadar aptal değildir heralde, neyse ki değilmiş anlamış Veysel'in olayını. :A Plan her ne kadar güzel olsa da çatışma sahneleri gerçekten büyük leş ya. :A Sürekli topluluklar halinde birileri birbirine sıkıp duruyor. Sürekli de Kuzular ölüyor. :A İlk sezon senaryo iyiydi çatışma sahneleri leş diyorduk. Senaryo iyi olduğu için hadi neyse olur o kadar diyorduk. Bu sezon senaryo da bozunca iyice göze batmaya başladı. Ha bir de yaptıkları can sıkıcı gizem de cabası. 4 5 bölümde Baykal Bey Baykal Bey diyip yüzünü anca gösterecekler. :A Çarpışma ve Halka öyle mi, hiç gereksiz uzatma yok. Adamlar bam bam bam tüm mevzuları çözüyorlar. :A
İlk sezon Çukur da böyle gizem yaratarak uzatma çabalarına girmiyordu. Bir Cumali'de yaptılar onu. O da sezonun sonlarıydı zaten, bozmaya başladığı zamanlardı yani. Tıkandı bitti dizi ilerlemiyor artık hala daha 3. sezon çekme çabası içerisindeler :A Şu sakladığın karakterleri çıkar ortaya sezon sonuna kadar toparla olayları bitir daha fazla rezil olmadan işte ama neredee, illa reytingler dibe vurana kadar zorlayacaklar şanslarını :A

• Beğendim
Reactions: MEnes

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Medet ölmesin, nolursa olsun. :(

Birde şu Damla denen kız çok gıcık ya, umarım Cumali'yle aşk falan yaşamazlar. Yıldız var nede olsa. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem