Çukur - 19. Bölüm Fragmanı

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,900
Puanı
1,060
lbGvVg.jpg

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, İrem Altuğ, Öner Erkan ve Burak Sergen'in paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un '19. Bölüm Fragmanı' yayınlandı.

İdris, oğlu Salih'le yüzleşiyor!

Çukur, yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Show TV'de!

Offf bee çok vurucu sahne olacak çokkk. Bölüm hakkında çok az detay verildi. 2. fragmanda da az detay verilirse merak düzeyi iyice artar. Geçen bölümü beğendim bu bölüm de o ayarda gidecek gibi.

Çok karışık bir bölüm olabilir bu bölüm Yamaç anlatmış durumları,Selim Vartolu Yamaç işbirliği yapıp Beyefendiye karşı olabilir öbür bölümlerde çünkü birkaç bölümdür olanlar bunu kanıtlıyor:)

Oooo Baba oğul sonunda hesaplaşıyor , Söz Vartolu yok diye toteli almıştı ama haftaya geri vermeye hazırlansınlar bence :A :A :A @Yiğitt @eskici

Aaa sürekli bu sefer gerçek ölüyor ama diyip duruyordun öyle yazıların çok var Söz konusunda :A :A :A
Fragmanı görmeden önce demiştim eğer fragmanda evine haber gidiyorsa ölmüştür dedim ama fragmanı görünce hayal olduğunu anladım :A :A