Çok Güzel Hareketler Perdelerini Açıyor

endgame

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Çok Güzel Hareketler Bunlar ekranlara dönüyor.

cover.php

Son olarak 6 Şubat Pazar akşamı özel bölümüyle ekrana gelen Çok Güzel Hareketler Bunlar, perdelerini yeniden açmaya hazırlanıyor.

Yeni dönemde Yılmaz Erdoğan'ın ekranda yer almayacağını duyurmamızdan bir hafta sonra, mutfağın ustası Erdoğan, artık ekranda olmayacağını, ancak; elini de ekibin üzerinden çekmeyeceğini açıklayarak yeni sezonun açılışını yapmıştı. Yeni sezonda oyun sıkıntısı yaşayan ekip, Ocak ayı itibariyle yeni bölümleri kesmişlerdi. Kanal D, eski bölümlerden harmanlayarak özel bölüm olarak Pazar akşamları, Ç.G.H.B'nin yayınına uzun bir süre devam etti. Sonra yayını tamamen kesti. Bunun üzerine Yılmaz Erdoğan, ekibin başka kanala geçmeyeceğini sadece dinlenmeye çekildiğini açıklamıştı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar Hangi Gün Yayınlanır?
Dün akşam itibariyle Çok Güzel Hareketler'in tanıtımları Kanal D ekranlarında dönmeye başladı. Ekip, yakında birkaç değişiklikle ekranlara dönüyor ama tanıtımlarda henüz gün belli değil, "Yakında" ibaresi kullanılıyor. Şüphe'nin final yapmasından sonra, Kanal D'nin Çarşamba günlerine acilen bir alternatif bulması gerektiğini çokça dile getirmiştik. Kanal, Ç.G.H.B'yi Çarşamba günü yayınlayacaktır.

Beril ÖZNAZLI

dizifilm.com

endgame

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
BKM ve Star tv hiç konuşmamış

Star'dan açıklama geldi.

Kanal D'de yayınlanan ve daha sonra ara verilen 'Çok Güzel Hareketler Bunlar'la ilgili konuşulan bir durumu yazmıştım. Star'dan bir açıklama geldi. Kanal, BKM ile Kanal D'nin görüşmeleri sırasında Star TV adının hiç gündeme gelmediğini söylüyor.
Sina Koloğlu - Cadde

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bizim düşündüklerimizi dile getirmiş o da :)

Yalnız değişiklikler birkaç değişiklik denilecek kadar az değil. Baya köklü değişiklikler var gibi gözüküyor :)

endgame

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Evet ama ben yine de çarşamba olmaz diyorum,olmalı ama nedense Kanal D'nin farklı bir şey düşündüğünü düşünüyorum...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Nuri'yi Çarşamba'ya almaları da söz konusu olabilir. Ama bu Nuri için kötü olur. Çocuklar Duymasın karşısında şansı çok az bence...

endgame

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Ya bu arada Nuri çok kötü ya,ilk bölümün heyecanıyla 7 reyting aldı ama bu hafta düşer o. Hiç komik gelmedi bana,en komik yanı jeneriği,jenerik bölümün özetinin üzerine oyuncuların yazıldığı garip bir şey,girizgahı izlemediysen izlemeni tavsiye derim,çok komik...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu hafta kaçırmamaya çalışırım o zaman jeneriğini :)

İlk bölümü çok durgundu. Komik değildi ama kadro çok başarılı. İlk bölümde ana konuyu anlatmaya çalıştılar. İlerleyen haftalarda daha komik olabileceğini düşünüyorum.
Reytingleri ise bana daha da yükselir gibi geliyor. Çünkü geçtiğimiz Pazar akşamı Beşiktaş - Fenerbahçe maçı vardı. Ayrıca Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Aref'in gösterisi olduğu için reyting patlaması oldu. Bu hafta 8 reytingi bulur gibi geliyor bana.