Çok Güzel Hareketler 2'nin Yeni Afişi ve Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
78fy1w6.jpg

Kanal D'den Star TV'ye transfer olan 'Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni afişi ve tanırım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını BKM Film'in, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği, geçici olarak Eser Yenerler'in sunumu ile ekrana gelen program birbirinden özel skeçler ile yakında yeni kanalında izleyici ile buluşacak.

Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümleriyle yakında Star TV'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica and STAR

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
Yeni afişi güzel olmuş bence :D Güldür Güldür'ün geçen sezonlarına benzettim ben biraz :D Kanal D hayrına Şarkılar Bizi Söyler'i de verseydi ya sevaptır :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Yeni afiş denilen şey Kanal D çekimlerinin arkasına Star'ın renklerini koyup logoyu çakmak. :A Neyse her ne kadar izlemesem de ve eskisini fazlasıyla mumla aratsa da ekranda Çok Güzel Hareketler adlı bir programın olması eski zamanları hatırlatıyor umarım iki taraf için de hayırlı bir transfer olur.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Fragman keyifli olmuş afiş de keza öyle. Umarım Star’a can suyu olur.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
Afiş de fragman da çok güzel olmuş. Umarım kendi gününde iyi oranlar alır. 😊

Bu arada tanıtımdaki "Çok Star Hareketler" detayını çok sevdim🤗
Screenshot_20220228-211406_Samsung Internet.jpg

• Beğendim
Reactions: Angelica

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ben doğru gün seçimi olursa Kanal D'den daha iyi gider diye düşünüyorum. Mesela İbo Şov yerine pazar olabilir.
Pazartesi-Perşembe arası tutunması imkansız, Cuma Kaderimin Oyunu var, Cumartesi ise yine BKM'den Güldür Güldür Şov. Pazar en mantıklı karar olur. İbo Şov zaten direkt düştü 2 haftaya, onu da Cumartesi yapabilirler. Her ne kadar Şarkılar bizi söyler olsa da, İbo Şov 2-3 alabilir o gün. ÇGH 2 ise Pazar boşta olan kitleyi yakalayabilir. İbo Şov bile 4 reytinge dayanmıştı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben doğru gün seçimi olursa Kanal D'den daha iyi gider diye düşünüyorum. Mesela İbo Şov yerine pazar olabilir.
Pazartesi-Perşembe arası tutunması imkansız, Cuma Kaderimin Oyunu var, Cumartesi ise yine BKM'den Güldür Güldür Şov. Pazar en mantıklı karar olur. İbo Şov zaten direkt düştü 2 haftaya, onu da Cumartesi yapabilirler. Her ne kadar Şarkılar bizi söyler olsa da, İbo Şov 2-3 alabilir o gün. ÇGH 2 ise Pazar boşta olan kitleyi yakalayabilir. İbo Şov bile 4 reytinge dayanmıştı.
Pazar günü yayınlanacağı konuşuluyor tekrardan. İbo Show geçen haftadan önce 3+ reyting almıştı, ÇGH'de iyi skeçler ile aynı oranları alabilir hatta 4+ üstünü de zorlayabilir diye düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Pazar günü yayınlanacağı konuşuluyor tekrardan. İbo Show geçen haftadan önce 3+ reyting almıştı, ÇGH'de iyi skeçler ile aynı oranları alabilir hatta 4+ üstünü de zorlayabilir diye düşünüyorum.
Evet üst benim de belirtdiğim gibi en ideal gün Pazar. Tam da Yargı/Teşkilat her hafta düşüş yaşadığı dönemde izleyiciyi kendine çekebilir.
Ben de iyi bölümlerde 4+ alacağını düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Tanıtım çok güzel olmuş çok star hareketler bunlar yazmasıda ayrıca güzel olmuş :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Arif ile birlikte Birsen ve Yasin'de dönmüşler kadroya. Acaba kalıcı olarak mı döndüler, yoksa konuk olarak mı yer alacaklar? @mesmeso
Benim bildiğim kadarıyla Yasin zaten gitmedi altyapının eğitimiyle ilgileniyor. Birsen de zilin çaldığı skecin yazarlığını yapmış ama oynadığını sanmıyorum. Ara ara geri dönüşler olacağını düşünüyordum bunlar da onlardan biridir.

• Beğendim
Reactions: Cervantes