'Çok Güzel Hareketler 2' Yılbaşı Özel Bölümüyle Ekranlara Gelecek!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1608573763063.png

Kanal D'nin sevilen programı 'Çok Güzel Hareketler 2' unutulmaz bir yılbaşı özel bölümüyle ekranlara gelecek!

BKM Film imzasıyla yayınlanan programın yılbaşı özel bölümünün hazırlıkları başladı. 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ekibinden de birçok ismin yer alacağı programda Pelin Öztekin ve Eser Yenenler de unutulmaz ''Boğaç & Pelin'' özel skecini canlandıracak.

'Çok Güzel Hareketler 2' yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık Perşembe Kanal D'de!

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Haydaa. Tamam Boğaç aynı Boğaç'ta Pelin eski gibi değil ki. :D Kesin bunun üstüne espriler de yapılır. İnşallah eski ekipten daha fazla isim görürüz. Bir tane de Testere skeci gelse tadından yenmez.
------

Gelecek olan konukların hepsini öğrendim ama yazamam yasak :A
Allah adı verdim sadece eski ekipten olacak mı onu söyle. Diğerleri umurumda değil. :D

• Güldürdün
Reactions: denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Haydaa. Tamam Boğaç aynı Boğaç'ta Pelin eski gibi değil ki. :D Kesin bunun üstüne espriler de yapılır. İnşallah eski ekipten daha fazla isim görürüz. Bir tane de Testere skeci gelse tadından yenmez.
------

Allah adı verdim sadece eski ekipten olacak mı onu söyle. Diğerleri umurumda değil. :D
Evet var :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tamam gelecek konukların baş harflerini yazayım gelinceye kontrol et ben harbi insanım :A B, E, Ş, H, K, C, H, K
Ben sana güvenmiyorum demedim, şov yapıyorsun dedim ki yapıyorsun görüldüğü üzere. :A

Hemen konusunu açmalıyım bunun, "Çok Güzel Hareketler 2'nin Yıl Başı Özel Bölümü Konuklarının İsimlerinin Baş Harfleri Belli Oldu!" diye. :A