'Çok Güzel Hareketler 2' Sezon Finali Yapıyor! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images-jpeg.100846

Kanal D'nin sevilen komedi programı 'Çok Güzel Hareketler 2' sezon finali yapıyor!

Yapımcılığını BKM Film - Necati Akpınar'ın, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği, geçici olarak Eser Yenerler'in sunumu ile ekrana gelen program bu hafta ekrana gelecek bölümüyle sezon finali yapıyor.

'Çok Güzel Hareketler 2' sezon finali bölümüyle Pazar 20.00'de Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu sezon izlenmedi, ilgi görmedi. Belki pandemiden dolayı seyircinin salonda olmaması, belki Yılmaz Erdoğan'ın olmayışı vs. Artık kalmayan tadında bu sezon bitirmeleri gerekirdi bence.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yaza doğru reytingler düşse de tüm gruplarda hala ilk 10'a giriyor Kanal D pazar gününe böyle istikrarlı başka proje bulursa tabii bitirsin. Ama şu şartlarda sezon finali yapması gayet normal o yüzden niye bitmesi isteniyor anlamadım. Evet ilk neslin yanında esamesi bile okunmaz ama en azından dizi cenderesi arasında böyle formatlar da ekranda kalmalı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Bu sezon izlenmedi, ilgi görmedi. Belki pandemiden dolayı seyircinin salonda olmaması, belki Yılmaz Erdoğan'ın olmayışı vs. Artık kalmayan tadında bu sezon bitirmeleri gerekirdi bence.
Teşkilat gelmeden önce gayette izlenen bir yapımdı. O geldikten sonra herkes gibi düşüş yaşadı. Hâlâ günün en iddialı işlerinden biri. Salonda da seyirci var. Yılmaz Erdoğan sahnede çıkıp oynamadığına göre onun da bir etkisi yok. Tadı kalmadığı dediğine göre programı izlemediğine de eminim.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Aserat