Star Çok Güzel Hareketler 2 - Program Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Katılım
9 Aralık 2013
Mesajlar
79,167
Reaksiyon puanı
45,875
Puanı
1,061
Konum
Ankara
64784
Ekranların efsane programı 'Çok Güzel Hareketler' yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşmaya devam ediyor!

Yapımcılığını BKM Film - Necati Akpınar'ın, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği program yepyeni oyuncu kadrosuyla izleyiciyle buluşuyor.

Program 110. bölümden itibaren Star TV'ye transfer oldu ve Pazar akşamları 20.00'de yayınlanmaya başladı.

Program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...
 
Son düzenleme:
Bunu severek izlerdik vlla çok sevindim @Yiğitt böyle programlara ihtiyaç var Yasemin Yalçını gördüm geçen keşke onlarda dönse :Z:Z:Z
 
  • Harika
Reactions: Yiğitt
Süper başladı. İlkinin ilk zamanlarından çok daha güzel başladı
 
Evet eski tadından uzak ama içlerinde bayağı umut veren oyuncular var. Özellikle Atakan Çelik ve Safa Sarı'nın önü açık görünüyor. Zaten Organize İşler 2'de de çok iyilerdi. :D Muhtemelen gelecek haftalarda izlemem ama eski güzel günlerin hatrına tutmasını isterim. En kötü hali bile Güldür Güldür'e bin basar. :A
 
Harika olmuş, normalde izlemeyecektim ama ev ahalisi bakınca dikkatimi çekti. Kadro harika, ilk skeçler de çok başarılı olmuş. Beklentimin epey üstünde çıktı, birkaç bölüme eski tadı unutturur herhalde. Tabi ilki efsaneydi, ona sözüm yok ama buradan da çok iyi tipler çıkacağı aşikar. :D
 
Drama Queen'lik yapayım:A Dramalı skeçe bayıldım. Hem oyunculuk hem senaryo olarak gayet güzeldi?
 
İlk olarak Adım Taner-7. skeci izledim, yorumlarda övüldüğü için. Rezaletti. Ocakta yemeğim yok esprisi dışında bir esprisi yoktu. Sonrasında ilk skeci izledim, daha derli topluydu ama 1-2 yerde gülebildim. Psikolog skeci şu ana kadar ki en iyisiydi.

İzledikçe düzenlerim mesajımı.

@Yiğitt Programın adı 'Çok Güzel Hareketler', 'Bunlar' kısmı yok.
 
Son düzenleme:
  • Olmamış
Reactions: Yiğitt
İlk olarak Adım Taner-7. skeci izledim, yorumlarda övüldüğü için. Rezaletti. Ocakta yemeğim yok esprisi dışında bir esprisi yoktu. Sonrasında ilk skeci izledim, daha derli topluydu ama 1-2 yerde gülebildim.

İzledikçe düzenlerim mesajımı.

@Yiğitt Programın adı 'Çok Güzel Hareketler', 'Bunlar' kısmı yok.
Bunlar'ı ben koydum, var mı itirazı olan?
 
Ben verdiğim şansın karşılığını şahsen aldım. Ekipte gerçekten yetenekli isimler var. Ama bence ekip az gibi ileriki haftalarda bir kaç takviye olabilir.

Cihan Talay'ın ekip lideri olmasına çok sevindim. Stand-uplarını sevdiğim Mutfak'çılardan birisiydi.
 
Dopamin düşüklüğüne mi vereyim bilmiyorum ama bugünlerde ağır şekilde üstüne gittiğim bir program oldu. Gülüyorum ve eğleniyorum. Oyuncular genel olarak iyiler ve uygun roller ve metinler verildiğinde çok güzel skeçler ortaya çıkıyor.

Karakterin aniden şive yapması, bağırmaya başlaması fazlasıyla kötü ve seyircinin enerjisini sömüren hareketler.

Altyapıdaki -sürekli başrolde olanlar ve adını bildiğim Cenan- skeçler de güzel ve hatta ana kadrodan daha güzel oyunlar izletiyorlar. Lakin adını bilmediğim, skeçlerde en çok görev alan kişinin sürekli aynı karakteri oynaması iyi değil.

Açın Kapıyı serisi abartılan seri olma yolunda ilerliyor. Mahalle Katkısı'nın daimi destekçisiyim. Bakkal Bülo favori karakterim. Hatta karakteri canlandıran ama başka skeçlerde çok görev alamayan kişi favorilerimden biri.

Özenle mi seçildiler bilmiyorum fakat bu kuşaktaki kızların çoğu çok güzel. Söylemeden geçemeyeceğim.
 
Bu hafta beğendim ben. Haftaya sezon finali all-star gibi olacak. Güzel bir final yapmalarını bekliyorum.

Bana bu ekip daha samimi geliyor ya. Ama şu skeçlerdeki oyuncu dağılımını bir türlü tutturamıyorlar. Her hafta mutlaka birisinin üstüne gidilip bir kaçı çok az oynuyor.