Çok İstenilen Bir Şeyin Gercekleşmemesi

Bana herkes ,herşey hayatın ta kendisi engel ne bileyim o kadar basit şeyler istiyorum ki olmuyor işte en sonunda pes ediyorum
Pes etsemde gemne inatlaşıyorlar.Çalışıyom sana para lazım değil tm çalışmıyorum pes ettim..Çalışcam para lazım değil hayır çalışşan bu konuda pes etmem artık.Onlardahaklılığın bedlini ödesinler.Abimde öyle

Pes etsemde gemne inatlaşıyorlar.Çalışıyom sana para lazım değil tm çalışmıyorum pes ettim..Çalışcam para lazım değil hayır çalışşan bu konuda pes etmem artık.Onlardahaklılığın bedlini ödesinler.Abimde öyle
Haklısın vallahi yaranamıyorsun ne yaparsan

• Beğendim
Reactions: Doğan
bazen çok istersiniz gerçekleşmez istediğiniz ama bazen hiç beklemediğiniz anda sizin istediğiniz gerçekleşir ama bu defada sizin için anlamı kalmayabilir
İşte benim de tam olarak öyle iş işten geçtikten sonra gerçekleşse ne yazar bir anlamı kalmıyor ki o zaman

• Beğendim
Reactions: Doğan and Turkuazz
Hiç başıma gelmemiştir. Genellikle çok istediğim ve herkese söylediğim bir şey gerçekleşmez, umursamadığım bir şey gerçekleşir. :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan
çok haklısın iş işten geçince de asla anlamı da kalmıyor
Ama hep öyle oluyor ya bazen diyorum ben istemeyi bilmiyorum galiba :(
Bir insan ne isterse haram günah mı olur artık hiç bir şey istemiyorum tek istediğim huzur onu da bırakmıyorlar:(
------

Aynen bi bardak düşün onu kırdın bidahada o bardakdan su içemezzsin sonra özür dile bardaktan eskisi gibi bişey olmaz @AteşBöceği
Hep öyle bilerek isteyerek hiç kimseyi kırmadım ama kırılan hep ben oldum ya:(

• Beğendim
Reactions: Turkuazz and Doğan
Bir insan ne isterse haram günah mı olur artık hiç bir şey istemiyorum tek istediğim huzur onu da bırakmıyorlar:(
Huzur bırakmasınlar banada huzur bırakmadılar bende hep huzursuzluk çıkarttım.Bbamda ailenin huzurunu bozan sensin dedi.Bna huzur bırakmazsanız bende bırakmam n demek istediğmi anladın
------

Çok istediğim için herhalde. :D
Umarsamadığın n gerçeklerşir?:A
------

Huzur bırakmasınlar banada huzur bırakmadılar bende hep hzu<
------

Bende krıldım kırdımda oh olsun

• Güldürdün
Reactions: AteşBöceği
------

katılıyorum,o açıdan da aslında çok mühim huzur.ama onuda almak zor

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği
  • Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: Turkuazz and Doğan