'Çocukluk'ta Sürpriz Ayrılık! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
cocukluk-mozi-kimdir-resmi.jpg

'Çocukluk' dizisinde sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını Medyapım ile MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturduğu, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk'in paylaştığı diziye Kübra Süzgün veda etti.

Süzgün'ün canlandırdığı Mozi (Ezgi) karakteri son bölümde, babasının ortaya çıkması ile Ali Kaan Umut Evi'nden ayrıldı.

'Çocukluk' yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de FOX'ta!

• Üzücü
Reactions: Angelica

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310

'Çocukluk' dizisinde sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını Medyapım ile MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturduğu, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk'in paylaştığı diziye Kübra Süzgün veda etti.

Süzgün'ün canlandırdığı Mozi (Ezgi) karakteri son bölümde, babasının ortaya çıkması ile Ali Kaan Umut Evi'nden ayrıldı.

'Çocukluk' yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de FOX'ta!
Demekki final geliyor

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İzlemiyorum ama bir kaç çocuğun ayrılıp bir kaçının gelmesi lazım böylesi çok da mantıklı olanı zaten

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben çoktandır izlemiyorum ama çok önemli bir karakter değildi sanırsam.
Beren'den sonra çocuk oyuncularda en önemli isimdi. Ama çıkması iyi oldu, iticiydi kendisi. :X
Bambi gitmesin yeter.
Dodo çıktı Bambi de çıkarsa cidden tadı kalmaz, dizi sadece Mavi ile de yürümez. Ama şuan Ayşegül - Mavi - Mahir üçlüsüne yoğunlaştılar. :( Bu arada izlemeye devam ediyor musun daha? :eek:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Beren'den sonra çocuk oyuncularda en önemli isimdi. Ama çıkması iyi oldu, iticiydi kendisi. :X

Dodo çıktı Bambi de çıkarsa cidden tadı kalmaz, dizi sadece Mavi ile de yürümez. Ama şuan Ayşegül - Mavi - Mahir üçlüsüne yoğunlaştılar. :( Bu arada izlemeye devam ediyor musun daha? :eek:

Yürür ya niye yürümesin sıkı senaryo yazılırsa eğer

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Bir kaç çocuk geldi, ama onlarla devam edeceğini sanmam. Ali Kaan - Mavi'ye yoğunlaştılar.

Bende izlemiyordum ama bugün 7 bölüm birden izleyip bitirdim.
Ali Kaan ne gıcık bi tip öyle ya çocuk olmasına rağmen kendi anne ve babasını seçmesi gerekirkene gidiyor başka bi kadına anne diyor 😅😅

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hadi ya çokta kötü oranlar almıyor devam edebilir bence
Yasaklar ile yükseldi, ama yeterli değil bence. Kanalın gelecek dizileri de oluna Zümrüdüanka ile birlikte harayacağı işler olur.
Ali Kaan ne gıcık bi tip öyle ya çocuk olmasına rağmen kendi anne ve babasını seçmesi gerekirkene gidiyor başka bi kadına anne diyor 😅😅
Sadakatsiz'de Ali, burada Ali Kaan. Çok gıcık karakter, yazarken nasıl yazıyorlar acaba çok merak ediyorum.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Yasaklar ile yükseldi, ama yeterli değil bence. Kanalın gelecek dizileri de oluna Zümrüdüanka ile birlikte harayacağı işler olur.

Sadakatsiz'de Ali, burada Ali Kaan. Çok gıcık karakter, yazarken nasıl yazıyorlar acaba çok merak ediyorum.
Sadakatsizdeki Ali'yi biraz mal gibi gösteriyorlar ona çok sinir oluyorum

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060

Kanalda ikisi kaldı zaten zümrüt kesin biterde çocukluk devam eder diye düşünüyorum

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanalda ikisi kaldı zaten zümrüt kesin biterde çocukluk devam eder diye düşünüyorum
'Son Yaz' en yakın zaman da gelecek iş olacağı için ve ben Çarşamba olacağını düşündüğüm için 'Zümrüdüanka' kesin biter diyorum. 'Çocukluk' bu oranlarda giderse yeni bir dizi gelene kadar gider gibi.

Bu arada abla müsait olunca şu sahneleri izle, çok iyiler. :bhr:
Sadakatsizdeki Ali'yi biraz mal gibi gösteriyorlar ona çok sinir oluyorum
"Baba, baba" başka dediği bir şey yok. :A Uyuz ediyor.

• Beğendim
Reactions: Angelica