YS Çocuk 13.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Çocuk
13.Bölüm
Aslı Aykar ve Avni karşılaşırlar
o sırada suzan görür kıskanır gider
Mafya kaçar o sırada Doğan ve gülşah görür.
Hırsız çocuğu satmak bir cadıyla anlaşmış

Adı Pamira dünyalı Adı Afettir.
O çocuğun Annesi uyuşturucu kullanıyordur ama ekip cadıdan kaynaklı delil bulamamış hırsızı mafya öldürür

Uyuşturucu mafyası çocuğu elinden kaptıran peri Talya adında bir periye direk bebeği Betüşe verir ama annesinin izini bulamaz cadı bütün kayıtları silmiş hepsini öldü gibi gösterirler Bir ikizi vardır Çilek'in Beşiktaşta çocuk kaçırma kaçırılan çocuk 8 aylıktır mobese kameraları o hırsızı göremez nasıl göremiyoruz galiba görünmez hırsız parka götürdüm kahve almaya gittim ardından çalındı Onur saldırır Altan'a Onur eşine sinirli sinirli bakar Onur'un eşi bunu yapan kimse bulunacak Çilek benim ikizim varmış hemde benzer birde iki tane erkek ikizin var dördüz O kimde bilinmiyor Nazlı komiser gerekirse bizi ararsınız Nasıl Çocuk Talya tarafından korunuyordur Çilekin ikiz kardeşi Talya

onu o hırsızın eşine götürür Gel ki sen iyi niyetlisin ben burdayım şuna kapıyı açmayın Afeti hapseder Afet in derdi Düşler diyarını ele geçirmekti Talya ona engel olur

Kronos sağol periliçem yardımlarınız için
Çilek tehlikede
Annesinin yanında
Babası bir cadı evleniceği kişide bir cadı
gerçek babası yaşıyor ölmedi o bir insan ne demek ölmedi birileri kayıtları silmiş kim olabilir?
hırsızı göremediler.

o cadı hırsızı görünmez yaptı görünmez olanı göster zannetmem Çilek ve ikiz kardeşi luna parkta karşılaşır Eda yok artık bu da neyin nesi Zeytin koruma yapıyorum o cadı tehlikeli burayada gelemez Başımız dertte
Periliçe Aferim buldular
Talya bile korumada
Tuğçe denize Aşkımı çaldın derdin ikinizde öleceksiniz

Betüş tehlikedeyse ben yanındayım Eda ama bu işten kurtulalım bu iş bitmedi
Efecan bu gizli görevdi bu cadıyı bulmak için ama gerçekten aşık oldun demi
Evet Zeytin onca kötülük yaptın ki öyle bir soğuttun kendini
İşin şahşi demi
Evet şahşi
Eda kabul etti yardım için
Sen etmezdin Zeytin demi
13.Bölümün sonu
@Çiğdem @Harunnn60 @xemrexxx @Forumdash @Sherlock @kerem @batuhankaralar @vadikızı @Dosi @eskici @Harunnn60 @kerem

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Çocuk 14. Bölüm Fragmanı Ramazan Arası Sona Eriyor
Efecanin şahsi meselesi Uzaylıları deşifre ediyor o Cadıyı kullanıp Dünyadaki bütün hayal güçlerini almak
Zeytinin cevabı ne olacak Efecanin sorulan soruya
Pazartesi Günü Yenisuda
@kerem @Harunnn60 @serhatt @Çiğdem @Dosi @mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060