sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1428763799.jpg

Star TV'nin yaz sezonu için hazırlanan ve merakla beklenen gençlik dizisi Çilek Kokusu'nun çekimlerine başlandı.

Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Aslı Zengin'in kaleme alacağı, yönetmen koltuğunda ise Filiz Gülmez Pakman'ın oturacağı dizininin başrollerini, Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mine Tugay, Mert Ekin Baymaz, Mahir Günşiray, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi isimler paylaşacak.

Dizi konusu; Pastanede çalışan ve bütün hayali profesyonel bir pastacı olmak olan genç bir kızın, zengin, şımarık, genç bir playboy ile olan inişli çıkışlı aşk hikayesini anlatıyor.

Devamı eklenecektir yeni fotolar geldikçe...

CDq5iUiUgAE8x2K.jpg

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
sırf aslı zengin yazıyor diye izleyeceğim yoksa hikaye maral'ın ki ile aynı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Konu çok klişe, ama yaz aylarının dikkat çekici işlerinden biri olacağı kesin. :)

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Yazın izlemeyi düşündüğüm bir dizi. Bana Güzel Köylü gibi başarılı sonuçlar alarak yeni sezonda da aynı gününde devam edecek gibi bir his veriyor. Zaten artık yaz dizileri bayağı iddialı oluyor. Bu yazda çıkacaktır sezona kalan diziler :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
murat başoğlu ile daha uyumlular mahir günşıray'a göre.
Murta Başoğlu'nun oyunculuğu iyi değil bence, ekrana sunucu olarak daha çok yakışıyor. Mahir Günşıray iyi oyuncu fakat Mine Tugay'ın yanında yaşlı kalabilir. O yüzden partnerini kafamda otutturamadım. :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Murta Başoğlu'nun oyunculuğu iyi değil bence, ekrana sunucu olarak daha çok yakışıyor. Mahir Günşıray iyi oyuncu fakat Mine Tugay'ın yanında yaşlı kalabilir. O yüzden partnerini kafamda otutturamadım. :)

murat başoglu'nu dizilerde izlemedim bks programında izledim sempatik biriydi. dizide komedi oldugu için sırıtmaz heralde. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Demet'i izlemek için sabırsızlanıyorum. Hayırlı olsun çekimler :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Mine Tugay kimin partneri olabilir sence. :)

murat başoğlu ile daha uyumlular mahir günşıray'a göre.

murat başoglu'nu dizilerde izlemedim bks programında izledim sempatik biriydi. dizide komedi oldugu için sırıtmaz heralde. :)
Ah ah ben olaydim eyidi ama ben onun oğlu gibi kalirim off ya .ss .ss
Yazın kesin olarak bu diziyi izleyeceğim o kadar ygs koşuşturması içinde tabikide mine tugaya bakacağım ahh beybicim geliyor yaa nasıl bekliycez o kadar taa hazirana kadar :love1:
Favori dizim olmaya aday bir dizi :love1:
@Çiğdem- çatla kız aranizda 13 yaş var ama mine hala taş gibi :A :A :A :love:1 :love1:

AYRICA BENCE EKİN MERT DAYMAZ ile de partner olabilir :love1:

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
E bu konu Maral'la aynı değilmi ya tıpa tıp benmi yanlış biliyorum :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Where is My Sevdicek ? :(

Sus bakiyim sen orda Mine tugay yok. burda var ki bunda öyle tek mekan yok , konu aynısı değil orda pastanedeki çocuğu seviyorken bursa şehrin playboyunu seviyor. :)
Mine Tugay'ın resimleri çıkınca da paylaşacağım. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Neden ergen kalsinlar ya sen mineye yaşlı mi demek istiyorsun yamanla bile partner olabilirdi :love1:
Bir tek onu gösterselerde izlerim ben her bölümde 35 dk boyunca yürüse yeter :)
Dizinin başrol oyuncusu Demet Özdemir bilemeyeceğim artık. Demet, Mert ve Yusuf arasında üçlü aşk yaşanacaktır. :)