'Çilek Kokusu' Aşkı Gerçek Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
thumbnail_1435555522.jpg

Star Tv'de ekrana gelen Çilek Kokusu dizisinin başrol oyuncularının aşk yaşadığı öğrenildi!

Star Tv ekranlarında çarşamba günü yayın hayatına başlayan ve başrollerinde Demet Özdemir, Yusuf Çim ve Ekin Mert Daymaz'ın bulunduğu dizinin aşkı gerçek oldu. Dizinin ileriki bölümlerinde aşk yaşacak olan Demet Özdemir ve Yusuf Çim'in ilişki yaşamaya başladığı öğrenildi.

Demet Özdemir ile Yusuf Çim ise ileriki bölümlerde dizide de aşk yaşayacak!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tabe tabe :) demet özdemir @Çiğdem- mi ki 6 dilim baklavaya kansın :A
reklam amaçlı bunlar dizide aşk yaşayacakya dizide ilgi görsün diye şimdiden hayran çektirmeye çalısıyorlar bu çifte:-):-):-)

ayrıca ben bu diziye az önce biraz baktım kapattım tekrarı oynuyor şuan başrollerdeki çocukları beğenmedim ben yaa her vucut yapan yakısıklı olucak diye birşey yok çocuların yüzleri tipsiz özellikle bu konudakı çocuk çok tipsiz birşey diğer başroldekı oğlanında vucudu güzel ama yüzü tipsiz koca kafalı birşey aaa keşke bu iki çocuğun kafaları olmasaymış ozaman daha iyi olucakmış kafaları bozuyor işi:F:F:F
@cookies @denizz19 @Yiğitt @xemrexxx

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
reklam amaçlı bunlar dizide aşk yaşayacakya dizide ilgi görsün diye şimdiden hayran çektirmeye çalısıyorlar bu çifte:-):-):-)

ayrıca ben bu diziye az önce biraz baktım kapattım tekrarı oynuyor şuan başrollerdeki çocukları beğenmedim ben yaa her vucut yapan yakısıklı olucak diye birşey yok çocuların yüzleri tipsiz özellikle bu konudakı çocuk çok tipsiz birşey diğer başroldekı oğlanında vucudu güzel ama yüzü tipsiz koca kafalı birşey aaa keşke bu iki çocuğun kafaları olmasaymış ozaman daha iyi olucakmış kafaları bozuyor işi:F:F:F
@cookies @denizz19 @Yiğitt @xemrexxx
İkisi de çok yakışıkı. :bhr: