"Çiğdem Foruma Hükümdar Olmaz" - TANITIM

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Q2nykr.png

Uzun süredir yeni projeleri beklenen TV10'dan yeni bir dizi: Çiğdem Foruma Hükümdar Olmaz!

@Çiğdem- 'in başrolünde yer aldığı dizide forumun sevilen pek çok üyesi de rol alacak. Sürükleyici hikayesiyle kısa sürede sevilmesi beklenen dizinin konusu şöyle;

Çiğdem, forumda sevilen ve diğer üyeler tarafından güvenilir görülen bir üyedir. MusicSurvivor yarışması sayesinde moderatörlüğe kadar yükselen Çiğdem'in bu hızlı yükselişi bazıları tarafından hoş karşılanmaz. Önünü kesmek için forumda türlü türlü entrikalar dönerken Çiğdem'i forumdaki dostları yalnız bırakmamakta kararlıdır. Karşısındaki tehdide karşı ya en büyük olacaktır, ya da forumu terk edecektir..

"Çiğdem Foruma Hükümdar Olmaz" ilk bölümüyle Eylül'de TV10'da!​

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Kiz resmen benim dalga gectigim şey gerçek olmuş birkaç sene önce salı dizileri ile dalga geçmistim: çiğdem .foruma admin olmaz; Hogatha şarkısı ( for @Aserat ) ; cadolozlarinin kraliçesi ( gecenin kraliçesi) vb. Diye:eek kendimden korktum @MEnes gibi kanım dondu:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kiz resmen benim dalga gectigim şey gerçek olmuş birkaç sene önce salı dizileri ile dalga geçmistim: çiğdem .foruma admin olmaz; Hogatha şarkısı ( for @Aserat ) ; cadolozlarinin kraliçesi ( gecenin kraliçesi) vb. Diye:eek kendimden korktum @MEnes gibi kanım dondu:A
O olsa olsa Giresunlu Gelin olur tabi @destere kaçmazsa :A :A
İstanbullu Gelin @Çiğdem- mi oldu yoksa? :eek:

Rezillik. Çiğdem bu konudan sonra intihar eder. :F:F
Böyle diyorsan ilk bölümden sonra gidici demek üzüldüm. :A
Aaa merakla bekliyorum :Z:Z:Z

Dizinin kötü adamı @xemrexxx sağ koluda @serhatt olur :A :A :A @mrt-06 @Bully @cookies