Çiğdem Foruma Hükümdar Olmaz - 3. Bölüm | YENİ BÖLÜM

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
0332f986c27.png

"Dizide geçen olayların tamamı hayal ürünüdür. Gerçeklikle uzaktan yakından alakası bulunmamaktadır."

3. BÖLÜM

sokak sanati: Aaa ne oluyoruz ya bunda bir iş var.
mesmeso61: Aynen bu hiç normal değil galiba forumu birisi hackledi :(

Daha sonra konuya admin yetkisi ile görülen Çiğdem- girer.

Çiğdem-: Hahahaha forumu ele geçirdim bundan sonra forumda benim kölem olacaksınız :F :F :F
xemrexxx: Bu sirke suratlı çıldırmış kız ne yapıyorsun sen yılbaşı hediyesi mi verdiler fedöncü mü çıktın sen yoksa :A :A

Bu mesajdan 5 dakika sonra xemrexxx de banlanır.

Çiğdem-: Neyse bu melunu MY'de Sülüman'ın haremine yolladım kellesini alırlar orada :D :D

Üyeler panik halindedir. Yılbaşı gününde forum büyük bir şok yaşamaktadır.

1 HAFTA ÖNCE

"Can Kırıkları Final Yapıyor!" başlığında toplanan forum üyelerini görürüz.

Çiğdem-: Çukurum bir diziyi daha yedi ohh canıma değsin :A
serhatt: Kıvırcık denizim kesin kalpten gitti güvendiği dizisi 13 bölüm yaşamadı ay resmen skandal :F
Çiğdem-: O totoşu da destere'nin yanına postaladık galiba bu zamana kadar sesi çıkmadıysa inanırım :A
denizz19: Kenarımın çukur dilberi Çiğdem de gelmiş beni öldürmüşler hemen :A Yelda hanıma sordum haber yalan çekimlere devam ediyoruz dedi Yiğitt konuyu kilitler misin?
Yiğitt: Haber yalan falan değil Birsen doğruladı, ayrıca 2 reyting alan dizinin bitmesi de sürpriz değil bence ağlamalısın :A
denizz19: Sen mavi topuna ağla be Koca Koca Yalanlar'ı iki hafta önce çukura gömdüler :A
Yiğitt: Bir kere mavi topumun yeni yönetimi enkaz devraldı, toplamak kolay değil bu sezondan vazgeçtik :D

Bu sırada bazinga "Reyting Sonuçlarının Açıklanması Hakkında" adlı bir konu açmıştır.

bazinga: Siteye reyting sonuçlarını açıklamaktan dolayı maalesef yüklü bir ceza geldi. Bu cezayı ödeyemeyeceğim için forumu satacağım ya da kapatacağım.
batuhankaralar: Fırsat ayağıma geldi siteyi bana sat cezayı ödeyip rahat ettireyim, sen de Co-Admin olarak devam edersin :A
bazinga: Düşünüp karar vereceğim, satmam belki ama bu sefer siteyi gerçekten kapatabilirim.
Afet Güçverir: Cezanın ödenmesi için bir yol buluruz sakın forumu batuşa satayım deme :A Ayrıca forumu biri alacaksa o ben olurum sonra da adını Show TV Hayat Bilgisi fan club olarak değiştiririm :A

Bir süre sonra bazinga konuyu kapatarak yeni bir açıklama yapar.

bazinga: Forum yönetimi olarak gerekli parayı birleştirerek cezayı ödemeye karar verdik. Forum satılmayacak ya da kapanmayacak, en azından 2-3 ay daha rahatsınız :D
Çiğdem-: Ay bundan benim niye haberim yok :A Fındıktan gelen parayı verirdim çözerdik işte :F
Afet Güçverir: Aman kalsın sonra ortalık parlaklardan geçilmez forumu parlak çiftliğine çevirirsin :A
serhatt: Kız çiko ben neyine yetmiyorum biskolata gibi adamım :A Sen fındık getir ben parlak bulayım güçlerimizi birleştirip bu içi geçmişleri de kovalarız :D
Çiğdem-: Sen dur durduğun yerde valla oklava geliyor :F xemrexxx neredesin ayol bu totoşu al buradan azdı kudurdu bu :A

bazinga'dan forum yöneticilerine: Akşam forumun geleceğiyle ilgili bir toplantı yapacağız arkadaşlar, katılırsanız sevinirim.

Cm7HOrBXYAAPK1m.jpg

Forum toplantısına bazinga, Afet Güçverir, Yiğitt, xBUGRAx, Aserat, Çiğdem-, Sherlock, Billy Kane ve mesmeso61 katılmıştır.

bazinga: Hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar. Bugün forumun geleceğiyle ilgili önemli kararlar almak için toplandık. Öncelikle Harunnn60, XanTier ve S.G.A.T. forumda aktif olamadıkları için yönetimden emekli olmak istediler. Kendilerine teşekkür edip yollarımızı ayırdık.
Çiğdem-: Oooh o Harun'a iyi olmuş herkese mavi boncuk dağıtıyordu :A
Sherlock: Yalnız Harun sınavlarından dolayı ayrıldı Çiğdem :D
mesmeso61: Aslında ben de bu konu hakkında konuşacaktım. Forumu bir süre bırakacağım, bu yüzden gelene kadar yönetimden ayrılmak istiyordum.
xBUGRAx: Aaa forumda yaprak dökümü mü çekiyoruz herkes dağılıyor :A
bazinga: Peki yolun açık olsun, dönünce yerin hazır :D

- REKLAMLAR -

Her hafta 5 yarışmacı, 5 dizi ve bir büyük ödül! Yılın yarışması "Forumdayız", yakında Fav10'da! (Başvurular için Özel Mesaj bırakabilirsiniz.)

- REKLAMLAR -

bazinga: Her neyse başka ayrılmak isteyen ya da benden bu kadar demek isteyen yoksa asıl meseleye gelelim. Forumun giderleri gelirlerini aşmaya başladı, bu yüzden forumun işleyişiyle ilgilenecek gerekirse kazanç getirecek işlerle uğraşacak biri lazım.
Afet Güçverir: Ben yardım ediyordum zaten Ozan?
bazinga: Atacan senin artık o kadar zaman ayırıp yıpranmanı istemiyorum, bir kez denedik ve çok yoruluyorsun. Eğer birkaç kişi üstlenirse daha da güzel olur.
Aserat: Ben yardımcı olabilirim ama tam olarak ne yapılacağını bilmiyorum.
Yiğitt: Ben de yardım ederim, forumu kimsesiz mi bırakalım yani :A :A
Çiğdem-: Beni başkan yaparsanız düşünebilirim :F

dalasma-ve-tartisma-hareketli-resim-0003.gif

Çiğdem-'in bu sözünden sonra toplantı gerilir.

xBUGRAx: Çiğdem senin bu hareketlerinden bıktım artık. Herşeyde ben önce gelmek istiyorum diyorsun, herşeyi ben yapayım benim adım geçsin istiyorsun.
Çiğdem-: Şaka yaptım be hemen kızma :A
Sherlock: Buğra bence de haklı. Çiğdem'in her konuda ön planda olmasına gerek yok, kaldı ki süper moderatör falan da değil.
Afet Güçverir: Arkadaşlar sakin, neden ortalık bu kadar gerildi anlayamıyorum.
xBUGRAx: Forumda Ozan'a seni şikayet eden de bendim, senin yönetimden atılmanı da ben istedim. Yeter artık bu tavırlarından bıktım!
Çiğdem-: Amaan ne halin varsa gör seninle mi uğraşacağım :A
Yiğitt: Çiğdem ayıp oluyor ama!
Çiğdem-: Benim tavırlarımdan rahatsız olan kim varsa özelden söyleyebilir. Burada herkesin içinde konuşmaya gerek yok. Eğer benimle ilgili sorununuz varsa ve bu şekilde ifşa ediyorsanız bundan sonra düşmanımsınız.

Çiğdem- konuşmadan çıkar. Herkes yaşanan tartışmadan dolayı gerilmiştir.

xBUGRAx: Ozan, ya Çiğdem'i yönetimden atarsın ya da ben ayrılırım. Seçim senin!

3. BÖLÜM SONU

// YENİ BÖLÜM - 18 EYLÜL SALI 23:00 \\

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Şu arsız kız kurusuna haddini bildirme vakti geldi artık :A

Çok güldüğüm bir bölüm oldu,emeğine sağlık :D @batuhankaralar

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Masanın lideri olacağım dedi yerin dibine girdi daha da çıkamaz oradan :F :F
Şu arsız kız kurusuna haddini bildirme vakti geldi artık :A

Çok güldüğüm bir bölüm oldu,emeğine sağlık :D @batuhankaralar
@Çiğdem- e haddini bildiren @Sherlock ve @xBUGRAx A çok thanksler:X
Hapis sahnesi bekliyorum demiştim bir bakıma benzer olay Hızır gibi dışlanma bunu bekliyordum birebir aynı gidiyoruz yine :A :A :A Hızır nekadar zorluk çektiyse bizde katlanacaz :A :A :A @Bully

Ayrıca @MasacRE- ile sohbet ederken sanırım rahmetli atmıştı bu fotoyu benle temsili olarak gece gece duygulandım :( :( :(

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Hapis sahnesi bekliyorum demiştim bir bakıma benzer olay Hızır gibi dışlanma bunu bekliyordum birebir aynı gidiyoruz yine :A :A :A Hızır nekadar zorluk çektiyse bizde katlanacaz :A :A :A @Bully

Ayrıca @MasacRE- ile sohbet ederken sanırım rahmetli atmıştı bu fotoyu benle temsili olarak gece gece duygulandım :( :( :(
Hızır gibi yalnız öleceksin :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Çok başarılı olmuş bu bölümde iki tane sır saklı kaldı 4.bölümü merak ediyorum emeğine sağlık @batuhankaralar

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061

Sonun kötü gibi bir gözün toprağa bakıyor :A :A