TVen Çiğdem İle Müzikli Saatler 2.Bölüm (1990-2018 Yılları Arası En İyi Pop Erkek)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim bile dikkatimi çekmedi, artık sen düşün :A
sana nadir disslerimden birini attım hogatha bu nasıl konudur böyle berbat :)
sapların gideri yok işte bir @serhatt ın belki dikkatini çeker belkide az bişey kötü codmin @Yiğitt in dikkatini çekecektir veyahutta kıbrıslı tıbbiyeli mustafa @cookies in ilgi alanına girebilir başkada kimse konuyla ilgilenmez:)
şimdi kadın şarkıcıların konusu olsa 10 sayfa dolmuştu:) ama sap şarkıcıların konusu üç beş mesajı geçmez o da bu saydığım arkadaşların konuda top çevirmesiyle olur anca :)
sen ne arıyon la konuda tosbağa sende mi parlakçısın :)
ben videoyu açma gereği bile duymadım :)
Hhaha Amann biriniz ecünnü biriniz parlak derdindesiniz burada sese bakacaksınız ayoll size defile sunmuyoruz :A :A :A

@xemrexxx i böyle kandırdım @destere :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O zaman ellerine sağlık , iyi bir liste hazırlamışsın. :D
Aaa hernekadar sadece rocku oldunu kabul etmesede pop-rock diyelim tarzı rockada uygun bu adamı hiç pop olarak görmedim :A Geçmişte rock erkek olarak bir çok ödülde aldı hem rockta daha geniş yer verebiliceğimden rock kategorisinde değerlendirme kararı aldım :A Hepsini yavaş yavaş yapacaz inş alamancı :Z:Z:Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,639
Puanı
1,060
Aaa hernekadar sadece rocku oldunu kabul etmesede pop-rock diyelim tarzı rockada uygun bu adamı hiç pop olarak görmedim :A Geçmişte rock erkek olarak bir çok ödülde aldı hem rockta daha geniş yer verebiliceğimden rock kategorisinde değerlendirme kararı aldım :A Hepsini yavaş yavaş yapacaz inş alamancı :Z:Z:Z
Aman sorun yok, nereye eklersen ekle işte. :A En iyi grupları derlemeyi de unutma. Manga , Hepsi, Yüksek Sadakat, 84, Mor ve Ötesi, Duman, Model'i eklersin. :Z

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aman sorun yok, nereye eklersen ekle işte. :A En iyi grupları derlemeyi de unutma. Manga , Hepsi, Yüksek Sadakat, 84, Mor ve Ötesi, Duman, Model'i eklersin. :Z
Aaa evet yer verecez yavas yavas yapmaya çalısıcaz tabi çok emek harcayan bir iş cnm yaklaşık 30 yılı derlemek ve her yıldan 1 tane seçmekte çok zor bir sürü aday içinden sonra kes biç video şey et çok emek harcıyorum ama forum için değiyor :Z:Z:Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Emeklerine sağlık @Çiğdem- güzel bir liste olmuş, bazı isimler sürpriz olmuş. :bhr: Vay be, ne şarkılar dinlemişiz. Serdar Ortaç'ın 'Canıma Minnet' efsanelerden biri. :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Emeklerine sağlık @Çiğdem- güzel bir liste olmuş, bazı isimler sürpriz olmuş. :bhr: Vay be, ne şarkılar dinlemişiz. Serdar Ortaç'ın 'Canıma Minnet' efsanelerden biri. :D
Tşk ederim cnm beğenmene sevindim :bhr::bhr::bhr:

Kimler süpriz benim beğenmediğim zibidilerdir burada objektif olmak gerekiyor malum listeye kendi duygularımı karıştırmamam gerekiyor :A :A :A