TVen Çiğdem İle Müzikli Saatler 1.Bölüm (1990-2018 Yılları Arası En İyi Pop Kadın)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Çok başarılı liste hazırlamışsın @Çiğdem- çok iyi şarkılar bulunuyor emeğine sağlık:Z
Askin Nur Yengi çok değişik yorumlamış,Yonca Evcimik o şarkı ile klip çıktığında o dans herkesin modasıydı:D
Sertab Erener Sakın ol şarkısını birçok kişi söyledi ama Sertab çok iyi söylüyor..
Yıldız Tilbe Delikanlım asla tartışılmayacak bir yorum,tek kelimeyle çok iyi.
Sezen Aksu kendi tarzında çok iyi bir yorum..
Hande Yener yalanın Batsın,Sertab Yanarım,Candan Erçetin Yalan çok iyi yorumlar..
Burcu Güneş aslında o en başarılı bir isim bir defa doğallığı yeterli:bhr::Z
Demet Hadise Bengü iyi popüler şarkıları yorumlamış..
Sıla deyince akan sular durur:bhr::Z:
Gülşen İrem Göksel Deniz Seki başarılı yorumlar..

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok başarılı liste hazırlamışsın @Çiğdem- çok iyi şarkılar bulunuyor emeğine sağlık:Z
Askin Nur Yengi çok değişik yorumlamış,Yonca Evcimik o şarkı ile klip çıktığında o dans herkesin modasıydı:D
Sertab Erener Sakın ol şarkısını birçok kişi söyledi ama Sertab çok iyi söylüyor..
Yıldız Tilbe Delikanlım asla tartışılmayacak bir yorum,tek kelimeyle çok iyi.
Sezen Aksu kendi tarzında çok iyi bir yorum..
Hande Yener yalanın Batsın,Sertab Yanarım,Candan Erçetin Yalan çok iyi yorumlar..
Burcu Güneş aslında o en başarılı bir isim bir defa doğallığı yeterli:bhr::Z
Demet Hadise Bengü iyi popüler şarkıları yorumlamış..
Sıla deyince akan sular durur:bhr::Z:
Gülşen İrem Göksel Deniz Seki başarılı yorumlar..
Aaa teşekkürler yorumların için :Z:Z:Z

Seçimler çok zor herkesin zevki farklı malum oyüzden kendi zevkimi karıştırmadan herkesin bu seçimde aklıma yattı bunun burda ne işi var demeyeceği şekilde seçimler yapıyorum bir srü krıterim var 4-5 farklı krıterden testten geçiriyorum adayları ,ilgi görmeside ayrı mutlu ediyor beni yine yoğun bir ilgi beğeni aldık reel hayattan emek harcıyoruz sonucta insanda mutlu oluyor karşılığını almayı görünce tekrardan teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Aaa teşekkürler yorumların için :Z:Z:Z

Seçimler çok zor herkesin zevki farklı malum oyüzden kendi zevkimi karıştırmadan herkesin bu seçimde aklıma yattı bunun burda ne işi var demeyeceği şekilde seçimler yapıyorum bir srü krıterim var 4-5 farklı krıterden testten geçiriyorum adayları ,ilgi görmeside ayrı mutlu ediyor beni yine yoğun bir ilgi beğeni aldık reel hayattan emek harcıyoruz sonucta insanda mutlu oluyor karşılığını almayı görünce tekrardan teşekkürler :bhr::bhr::bhr:
Hepsi de başarılı aslında tabi bazıları çok çok başarılı şarkılar ayrıca çok fazla emek harcamışsın bizde sana teşekkür ederiz bu tarz başarılı konular paylaşıyorsun:bhr::Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully Sana bayramdan önce yılın şarkıları gibi yine seveceğin çalışmalarım var demiştim anca hazırlayabildim sen forumdan gitmeden bir iki tane daha şey ederim :Z:Z:Z
Canım emeklerine sağlık, muhteşem bir liste olmuş. :bhr: :Z Zamanda yolculuk yaptık yine, keyifle dinledim valla. :D

Seçimlerine de bayıldım, hepsi de yerinde ve adil seçimler olmuş. :D

Serdarcım burada bile yer bulmayı başarıyor, helal olsun krala. :A Bengü, bu şarkıyla yapmıştı zaten esas çıkışını. :D

1 ya da 2 videoya daha denk gelirim herhalde, bekliyorum onları da merakla. :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Canım emeklerine sağlık, muhteşem bir liste olmuş. :bhr: :Z Zamanda yolculuk yaptık yine, keyifle dinledim valla. :D

Seçimlerine de bayıldım, hepsi de yerinde ve adil seçimler olmuş. :D

Serdarcım burada bile yer bulmayı başarıyor, helal olsun krala. :A Bengü, bu şarkıyla yapmıştı zaten esas çıkışını. :D

1 ya da 2 videoya daha denk gelirim herhalde, bekliyorum onları da merakla. :D
Aaa teşekkürler cnm senin görüşlerin önemli müzik konusunda çok iyi anlaşıyoruz malum:bhr::bhr::bhr:

Bir çok krıterim var seçimlerde kendi zevkimi öncelikle dısarıda bırakıp öyle başlıyorum öğretmenlerin sıkıntısını kapıda bırakıp derse girmesi gibi :A Hak edene önem verdim gibi bazı seçimlerde birine çok fazla vermek yerine farklı hak edenede yönlenmek bir çok krıter eleme usulum var kendimce bazen günlerce düşünüyorum 29 tane şarkı :A

Erkek Popçular gelecek yakında, onada analizlerim sürüyor :Z:Z:Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa teşekkürler cnm senin görüşlerin önemli müzik konusunda çok iyi anlaşıyoruz malum:bhr::bhr::bhr:

Bir çok krıterim var seçimlerde kendi zevkimi öncelikle dısarıda bırakıp öyle başlıyorum öğretmenlerin sıkıntısını kapıda bırakıp derse girmesi gibi :A Hak edene önem verdim gibi bazı seçimlerde birine çok fazla vermek yerine farklı hak edenede yönlenmek bir çok krıter eleme usulum var kendimce bazen günlerce düşünüyorum 29 tane şarkı :A

Erkek Popçular gelecek yakında, onada analizlerim sürüyor :Z:Z:Z
Sadece müzik konusunda mı :A

Bu emeklere anca şapka çıkarılır. :bhr: :clapping: Tarafsız seçimler, mükemmel analizler, cidden helal olsun sana. :A

Hadi bakalım onları da bekliyoruz heyecanla. :Z

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sadece müzik konusunda mı :A

Bu emeklere anca şapka çıkarılır. :bhr: :clapping: Tarafsız seçimler, mükemmel analizler, cidden helal olsun sana. :A

Hadi bakalım onları da bekliyoruz heyecanla. :Z
Aaa tabi bir çok konuda orası ayrı burda müzik konusunda oldundan öyle dedim :A

Bu yolculuklarla pop müziğinin neden tükendiğinide insan daha iyi çözümlüyor . nerden baksan 30 yıl olacak ama teknoloj gelişmesine rağmen kliplerde inanılmaz gerideyiz 90lı yıllardakı klipler sankı bu dönem çekilmiş , bu dönemdekilerde 30 yıl önce gibi :A Şarkı sözlerine , bestelere hiç girmiyorum bile :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bir çoğu güzel şarkı ama bunları seçtim @Çiğdem- :)
@xemrexxx topacının yıldız teyzesinden 10 şarkı koymuşsun hiç gerek yoktu :)
burcu güneş her zamanki gibi şampiyon starım :)

burcu güneş - uzak değilim veya selvi boylum
sertab erener - yanarım
irem - evlenmene bak .. lanet olsun sana @denizz19 kazması bunu kullanmadın ? bana dert oldu :)
gülşen - bangır bangır
candan erçetin - yalan
sıla - vaziyetler
sezen aksu - manifesto
hande yener - kırmızı ......hande yenerin sanırım tek sevdiğim şarkısı zaten bu şarkıyada nerdeyse tam puan vermiştim @tolgab hatırlayacaktır :)
yıldız tilbe - delikanlım
zerrin özer -paşa gönlüm
gülşen - yatcaz kalkcaz hoop birde bakalım çocuk olmuş :)
sezen- aksu -tutuklu kaldım

bengü - elmaların arasında yuvarlanırken daha önce seyredememiştim bengüyü @vadikızı :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
bir çoğu güzel şarkı ama bunları seçtim @Çiğdem- :)
@xemrexxx topacının yıldız teyzesinden 10 şarkı koymuşsun hiç gerek yoktu :)
burcu güneş her zamanki gibi şampiyon starım :)

burcu güneş - uzak değilim veya selvi boylum
sertab erener - yanarım
irem - evlenmene bak .. lanet olsun sana @denizz19 kazması bunu kullanmadın ? bana dert oldu :)
gülşen - bangır bangır
candan erçetin - yalan
sıla - vaziyetler
sezen aksu - manifesto
hande yener - kırmızı ......hande yenerin sanırım tek sevdiğim şarkısı zaten bu şarkıyada nerdeyse tam puan vermiştim @tolgab hatırlayacaktır :)
yıldız tilbe - delikanlım
zerrin özer -paşa gönlüm
gülşen - yatcaz kalkcaz hoop birde bakalım çocuk olmuş :)
sezen- aksu -tutuklu kaldım

bengü - elmaların arasında yuvarlanırken daha önce seyredememiştim bengüyü @vadikızı :)
Yarı finalde kullansam finalde ne kullanacaktım :A