ÇEYREK FİNAL! İSVEÇ-İNGİLTERE Maç Tahmini ve Yorumları Fav10 Tahmin Yarışması

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
ince mesajlar vermeyi severim :A Seninkini biraz kalın mesaj olarak verdim iyi anla diye:A @MEnes kadar usta değilsin o konuda daha çünkü :A
Doğru söze fazla bir şey söylemeye gerek yok. :A O beyefendi de gözlük atmış çekememiş. :A Heeey gidi @denizz19 bey heeeey, biz detaycılığın kitabını yazmışız sen ne anlatıyorsun gözlük falan. :A
2-0 gerideyiz. Herşey kaptanımızın baba oluşuyla totemin bozulması yüzünden :T: @MEnes @Yakamoz-Asi yada siz bizi desteklediniz diye :F
@Yakamoz-Asi @MEnes
Kötü olmuş, maçı izlemedim ama İngiltere iyi oynamış olabilir. Futbol totemlerle olmaz çıkıp yeneceksin, yenildiysen de sağlık olsun diyeceksin. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Doğru söze fazla bir şey söylemeye gerek yok. :A O beyefendi de gözlük atmış çekememiş. :A Heeey gidi @denizz19 bey heeeey, biz detaycılığın kitabını yazmışız sen ne anlatıyorsun gözlük falan. :A

Kötü olmuş, maçı izlemedim ama İngiltere iyi oynamış olabilir. Futbol totemlerle olmaz çıkıp yeneceksin, yenildiysen de sağlık olsun diyeceksin. :A
5 net pozisyon varmış, 3ü İsveç'e ait. İngiltere ikisinide değerlendirdi dedi spiker ama sanki daha fazlaydı :A.
Benim babam politikacıların yemin törenine baktığı için tam izleyemedim :A. 2. golü nasıl yediğimizi izleyemedim ama ilk gol maçın ilk köşe vuruşundan yedik :A
Sonlarda kaçırdığımız pozisyonlara denk geldim.
Onlarda nerdeyse boş kaleye atamadı bir keresinde :A

Sağlık olsun. Zlatan'sız güzel ilerledik. Dünyanın en iyi 8 takımı içerisindeyiz. Buda birşey :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
5 net pozisyon varmış, 3ü İsveç'e ait. İngiltere ikisinide değerlendirdi dedi spiker ama sanki daha fazlaydı :A.
Benim babam politikacıların yemin törenine baktığı için tam izleyemedim :A. 2. golü nasıl yediğimizi izleyemedim ama ilk gol maçın ilk köşe vuruşundan yedik :A
Sonlarda kaçırdığımız pozisyonlara denk geldim.
Onlarda nerdeyse boş kaleye atamadı bir keresinde :A

Sağlık olsun. Zlatan'sız güzel ilerledik. Dünyanın en iyi 8 takımı içerisindeyiz. Buda birşey :Z
Evet gayet iyi geldiniz Zlatan'sız. Gerçekten büyük başarı, beklemiyordum bu kadarını. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Ara ara foruma giriyor iki üç değişik cümle kuruyor herkes de çok farklı bir kişilik sanıyor :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ara ara foruma giriyor iki üç değişik cümle kuruyor herkes de çok farklı bir kişilik sanıyor :A
Aah benim canım kardeşim. :A Sen beni az süredir tanıyorsun, o değişikliklere odaklanıp farkında olabilmek öyle kısa sürede olacak iş değil. :A Beni 20 yıldır tanıyana sor hele bak bakalım ne diyor. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aah benim canım kardeşim. :A Sen beni az süredir tanıyorsun, o değişikliklere odaklanıp farkında olabilmek öyle kısa sürede olacak iş değil. :A Beni 20 yıldır tanıyana sor hele bak bakalım ne diyor. :A
Lunaparkta tanıdım seni cool görünme çaban aşırı kötüydü dua etmeye başlamıştın korkudan. Gerçi konu buraya nasıl geldiyse :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Lunaparkta tanıdım seni cool görünme çaban aşırı kötüydü dua etmeye başlamıştın korkudan. Gerçi konu buraya nasıl geldiyse :F
Hahahahahaha güldüm gerçekten. :A Yalan borcum yok, Vialand'de Nefeskesen'e 1 günde hem de arka arkaya 10 kez binmiş adamım. :A Herhangi bir lunapark aracından korkmam mümkün değildir. :A Ve evet maç tahmin konusunda konunun buraya gelmesi gerçekten ilginç oldu. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hahahahahaha güldüm gerçekten. :A Yalan borcum yok, Vialand'de Nefeskesen'e 1 günde hem de arka arkaya 10 kez binmiş adamım. :A Herhangi bir lunapark aracından korkmam mümkün değildir. :A Ve evet maç tahmin konusunda konunun buraya gelmesi gerçekten ilginç oldu. :A
@Arslan Bey kulakları çınlasın o da böyle boş cümleler kuruyor :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Leyla vü Mecnuncuyuz kardeeeş :F
Leyla ile Mecnun'cuyum demekle o işler olmaz. :A Leyla ile Mecnun'cuysan bunu zaten söylemeden de karşındaki gerçek bir LM'ci ise anlayacaktır. :A Ve bu cümlenle Leyla ile Mecnun'a herhangi bir gönderme amaçladıysan bunu yapmış da olmuyorsun, belirteyim dedim. :A