'Çember: Yolun Sonundaki Kız' TV'de İlk Kez Kanal D'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
cember_ilk_bolumuyle_kanal_d_de_h16085_6e046.jpg

Yeni bölümleriyle ekranlara dönmeye hazırlanan Çember serisinin ilk filmi bu hafta izleyiciyle buluşacak.

Yapımcılığını ANS Film'in, yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un üstlendiği, başrollerini Barış Bağcı, Özgürcan Çevik ve Tuvana Türkay'ın paylaştığı yapımın 'Yolun Sonundaki Kız' adını taşıyan ilk filminin konusu ise şöyle:
Aydos ormanında, sırtından 2 el ateş edilerek öldürülen genç bir erkek cesedi bulunur. Cesedin üzerinden kimlik çıkmaz fakat yakınında Ecrin Ayçiçek adında genç bir kıza ait kimlik bulunur. Eldeki tek delil bu kimlik kartıdır. Ekibimiz olayı aydınlatabilmek için Ecrin’in peşine düşer. Fakat genç kızın evine geldiklerinde onları büyük bir sürpriz beklemektedir. Kimliği meçhul ceset ile Ecrin arasında acaba nasıl bir ilişki vardır? Barış, Hakan ve Zeynep soruşturmayı derinleştirdikçe, hiç de beklemedikleri bilgilerle karşılaşırlar.

Çember: Yolun Sonundaki Kız, TV'de ilk kez Pazar 20.00'de Kanal D'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu kadar çabuk yayınlanacağını düşünmemiştim ama tıpkı Star'daki gibi yazın izlemek güzel olur. :Z Kadro değişikliği de pek umrumda değil hikayeler güzel olsun yeter. :A

Bu arada konu ve fragman yayınlanınca buraya eklenecek ortada herhangi bir bilgi olmadığı için konuya dahil edemedim şimdilik. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Daha önce hiç izlemedim ama merak ediyorum, beğenirsem Star'da yayınlananlara da bakarım. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Özgürcan Çevik'in ekranlara dönmesine sevindim. Onun hâlâ Arka Sokaklar'a gelmesini bekliyorum.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
oldukça yanlış bir karar. Daha seyirci tv ne hatırlamaya başlamamışken bu kararı çok amatörce buldum

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Konu:
Aydos ormanında, sırtından 2 el ateş edilerek öldürülen genç bir erkek cesedi bulunur. Cesedin üzerinden kimlik çıkmaz fakat yakınında Ecrin Ayçiçek adında genç bir kıza ait kimlik bulunur. Eldeki tek delil bu kimlik kartıdır. Ekibimiz olayı aydınlatabilmek için Ecrin’in peşine düşer. Fakat genç kızın evine geldiklerinde onları büyük bir sürpriz beklemektedir. Kimliği meçhul ceset ile Ecrin arasında acaba nasıl bir ilişki vardır? Barış, Hakan ve Zeynep soruşturmayı derinleştirdikçe, hiç de beklemedikleri bilgilerle karşılaşırlar.

• Beğendim
Reactions: Gizmen