'Çember' Serisi Yayın Akışından Yine Çıkarıldı! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
dscf0243-s0NB.jpg

Çember serisi yayın akışından yine çıkarıldı!

Yapımcılığını Ans Productıons& Evrensel Fılms’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz'un oturduğu, başrolünde Özgürcan Çevik, Tuvana Türkay ve Barış Bağcı'nın yer aldığı yapım kanalın yayın akışından yine çıkarıldı.

Çekimleri salı günü (9 Kasım) tamamlanan ve yerine 'Hızlı Öfkeli 8' filmi yayınlanan serinin kalan filmleri ocak ayında yayınlanacak.

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Stok bölümleri bitmiştir çekilince yayınlanır. Reyting kaygısı güdüldüğünü pek sanmıyorum.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İzleyiciye saygısızlık görüyorum ben bunu normal dizi saatinde başka bir şey koyacak az reyting geliyor diyorsan başka saate koy. Bu nedir böyle kaldır koy ikiye bir gün değiştir. İzleyen nasıl takip edecek?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İzleyiciye saygısızlık görüyorum ben bunu normal dizi saatinde başka bir şey koyacak az reyting geliyor diyorsan başka saate koy. Bu nedir böyle kaldır koy ikiye bir gün değiştir. İzleyen nasıl takip edecek?
Eskiden yayınlandığında (2017 yazı) Total 2, AB 3 küsur alıyormuş. Kanal D'nin daha yüksek beklentisi mi vardı acaba da yayından çıkarıyor yada gününü değiştiriyor anlamadım. Ama yaptıkları cidden saygısızlık.