'Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar' TV'de İlk Kez Kanal D'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
dscf0243-s0NB.jpg

'Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar' TV'de ilk kez Kanal D'de ekrana geliyor.

Yapımcılığını Ans Productıons& Evrensel Fılms’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz'un oturduğu, başrolünde Özgürcan Çevik, Tuvana Türkay ve Serdar Orçin'in yer aldığı yapımın 7. filmi 'Ölüm Bizi Ayırana Kadar' TV'de ilk kez ekrana geliyor.

Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar, TV'de ilk kez pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

• Harika
Reactions: Angelica

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
güzel bir haber. Dizilerin bitmesi ile güzel oranlar alacaktır. Sevdiğim bir seri. Umarım tek bölümle sınırlı kalmaz

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Evet, oyuncağa çevirdi güzelim seriyi. Umarım bundan sonra kalan bölümleri ara vermeden yayınlar. :( Devam edeceğini de pek zannetmiyorum ama belli de olmaz tabi.
ilk baştan beri sabredip bu yaz yayınlasalardı devamı gelir derdim ama dolu günlere koyarak berbat oranlar almasını sağladı. Ben de pek kestiremiyorum.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,287
Puanı
860
Çok Güzel Hareketler bittiği gibi niye sokmadı ki yayına kanal oyuncak etti.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Keşke Star'da eski kadrosuyla kalıp yazdan yaza yayınlansaydı da güzel hatırlasaydık iyice kepaze oldu Kanal D'de. :(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Oyuncular: Özgürcan Çevik, Tuvana Türkay, Serdar Orçin, Berçeste Kitapçı, Kahraman Sivri, Nihan Şahenk, Dilan Düzgüner, Selin Dumlugöl, Cansu Yeşim Aldoğan

Filmin konusu:
Türkiye’nin sayılı zenginlerinden birinin kızıyla evlenen Kerim Savaş, düğünden kısa bir süre sonra evinde ölü bulunur. Yapılan soruşturmanın ardından çiçeği burnunda damadın öldürüldüğü anlaşılır. Polisin elinde kalabalık bir şüpheli listesi olmasına rağmen ortada suça dair en ufak bir kanıt olmadığı için özel birim polisleri işin içinden çıkmakta zorlanırken ikinci bir cinayet daha işlenir.