Çekirge İstilası Başladı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Coronavirüsü'nün ardından şimdi de çekirge istilası başladı!

Afrika ve Hindistan'da ciddi bir şekilde etki yaratan ve kıtlık sorununa yol açan çekirge sürüsünün yönünü değiştirip Irak ve İran'a geldiği iddia edildi.

Ayrıca Irak ve İran'a ulaşmasının ardından çekirge sürüsünün Türkiye'ye de gelebileceği bildirildi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
IMG_20200111_165136.jpg

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
En güzel ölüm olmazmıydı? Sevdiklerin seni, sen sevdiklerini geride bırakmıcaksın:A

Zaten en büyük hayal ve isteğim kıyamet gününü yaşamaktır oldum olası, bu kesinlikle muhteşem bir şey ne ölüm acısı yaşayacaksın ne de yaşatacaksın. Dahası sen ölünce dünya da devam etmeyecek, ne bileyim merak etmene gerek olmayacak acaba yukarıda neler olup bitiyor bu senenin oscarını kim kazandı, kim şampiyon oldu, siyasette durumlar nasıl diye :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zaten en büyük hayal ve isteğim kıyamet gününü yaşamaktır oldum olası, bu kesinlikle muhteşem bir şey ne ölüm acısı yaşayacaksın ne de yaşatacaksın. Dahası sen ölünce dünya da devam etmeyecek, ne bileyim merak etmene gerek olmayacak acaba yukarıda neler olup bitiyor bu senenin oscarını kim kazandı, kim şampiyon oldu, siyasette durumlar nasıl diye :A
Orada da bir düzen kuruludur yaa :F Bilmem ne tanrısı o tanrı bu tanrı filan varsa gerçekten. Buradaki bakanlıklar gibi düşün :F

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Orada da bir düzen kuruludur yaa :F Bilmem ne tanrısı o tanrı bu tanrı filan varsa gerçekten. Buradaki bakanlıklar gibi düşün :F

Dünya hayatı belki de çoktan bitmiştir ve bilmem kaçıncı kez tekrar gönderilmişizdir ama neyse bu konuyu başka zamana bırakalım yeri değil :A Bu arada demek ya varsa, sen agnostik miydin ki?😱 :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dünya hayatı belki de çoktan bitmiştir ve bilmem kaçıncı kez tekrar gönderilmişizdir ama neyse bu konuyu başka zamana bırakalım yeri değil :A Bu arada demek ya varsa, sen agnostik miydin ki?😱 :A
Bilmem neye inanıyorum :F Ama hiçbirşeye de itiraz edemıyorum agresif bi önerme gelmediği müddetçe:A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

2020 ne uğursuz bir yıl ya.

Şu an uzaylılar sokakta gezse şaşırmayacak millet, Arka Sokaklar gibi yaşıyoruz 2020'yi. :A

Yön değiştirmiş, gelmiyormuş...

Ne geldin be 2020...... gel gel sende gel çekirgeler....

:eek:

• İlginç
Reactions: cookies