Çekimleri Tamamlanan Aşktan Kaçılmaz'ın Başrolünden Anlamlı Mesaj!

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
thumbnail_1415996415.jpg

Berk Oktay, Pelin Akil, Ceren Hindistan ve Çağdaş Onur Öztürk'ün başrolünü üstlendiği Erler Film imzalı Star TV'nin yeni sezon dizilerinden Aşktan Kaçılmaz'ın final kararı alınmış ve haberleri açılmıştı.

Çarşamba 23.30'da ekranlarda olan dizi 13. bölümü ile seyirciye veda etmeye hazırlanırken çekimler tam 3 bölüm öncesinden tamamlandı ve bugün oyuncular son set günündeydiler.

Böyle anlamlı günde hüznünü dizinin başrol oyuncusu Pelin Akil Instagram'da paylaştığı fotoğraf ile gösterdi.

İşte Aşktan Kaçılmaz'ın son sette fotoğrafları ve Pelin Akil'in mesajı;

çooook zor...Ağlıyoruz da belli etmemeye çalışıyoruz. Aile oluyosun ve sonra bütün kardeşleri birbirinden ayırıyorlar gibi... Son sahnemi çektim bu muhteşem insanlarla, onlar şuan çalışmaya devam ediyorlar hepsini bu kadraja sığdıramadım. Ama herkesin yolu açık olsun ve yine karşılaşmak çalışmak nasip olsun daha uzun soluklu başka bir işte... Sizleri çok çok çok seviyorum.

kldlsşgvn.png

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Onlar kadar ben de o hüznü yaşıyorum.Öyle süper bir ekipti ki.Keşke bitmeseydi.Ama Star en azından 13 bölüm dayandı.Yapımcı Türker İnanoğlu'ndan Çaycı Hakan'a kadar bütün ekip benim için çok değerli.O oyuncuların yeteneklerini keşfettim.Pelin Akil hem güzelliğiyle hem oyunculuğuyla herkesi etkiliyor.Emre Çaltılı belki çok bilinmiyor ama o da çok iyiydi.Macit Sonkan İskender Ağa rolünün hakkını sonuna kadar verdi.Berk Oktay'a zaten diyecek lafım yok.Çağdaş Onur Öztürk'e bu rol çok yakışmıştı.Ceren Hindistan rolünü öyle iyi oynadı ki dizide ondan nefret ettim.Nilay Cafer'in güzelliği,Umut Karadağ'ın oyunculuğu gittikçe çok iyi oldu.Seray Gözler'in duygulanması,oğlum diye bağırışları çok güzeldi.Ayten Soykök beni çok şaşırttı,en iyi oynayanlardandı.Daha sayamadığım çok oyuncu var.Kısacası dizi çok güzeldi :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Pelin Akil yanlış tercihler yapmaya devam ediyor. Kızılelma'da da Furkan Palalı'yla yakıştıramamıştım. Bu dizide Berk Oktay ile başrolü paylaştıysa o da yanlış tercih olmuş. :(

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Pelin Akil beğendiğim bir oyuncu ama üst üste çok dizide yer alması onu yıprattı. Yine de umarım kaliteli ve uzun soluklu güzel bir diziyle ekranlara döner...

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Pelin Akil beğendiğim bir oyuncu ama üst üste çok dizide yer alması onu yıprattı. Yine de umarım kaliteli ve uzun soluklu güzel bir diziyle ekranlara döner...
Artık ara verse fena olmaz 7 yilda 10 dizide oynadi kız yeniden seksenlere dönsün bence en iyisi :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Star Tv helal olsun 1 reytinglik diziyi 13 bölüm yayınlıyor. Güzel söylemiş Pelin Akil. :(

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu dizide tek üzüldüğüm benimde Pelin.:( Kız harcıyor kendini.:(