Çaykur Rizespor - Beşiktaş | Süper Lig 21-22 Sezonu - 20. Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• Çaykur Rizespor kazanır.

Oy: 0 0.0%
  • Berabere biter.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
images (2) (1).jpeg

Beşiktaş ligin ikinci yarısının ilk maçında Çaykur Rizespor'a konuk oluyor. Siyah beyazlılarda eksikler dikkat çekiyor. Beşiktaş’ta Atiba, Teixeira, Larin, Kenan, Pjanic, Can, Serdar, Mehmet, N’Koudou, Mert ve sonradan kadrodan çıkartılan Salih forma giyemeyecek. Rizespor’da ise Bolasie ve Remy yok.

Saat: 19.00
Stadyum: Çaykur Didi Stadyumu
Hakem: Alper Ulusoy
Yayın: Bein Sports 1 HD

Mücadele hakkındaki yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Üçlü oynatıp ülkede en iyi kanat bek olacak adamı hangi mantık akılla yedek kalır şaka gibi. 3lü oynarsa Rıdvan Roiser ile etkili oluruz diye sevinmiştim. Bütün hevesim yıkıldı.
Benim de yıkıldı. Emirhan olmasa beklentim olmayacak maçtan. Rıdvan'ın yanısıra Serdar'ın oynamaması, Welinton'un ve Vida'nın varlığı da çok can sıkıcı. Küme düşme adayına kaybetme senaryosu beni korkutuyor...

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Benim de yıkıldı. Emirhan olmasa beklentim olmayacak maçtan. Rıdvan'ın yanısıra Serdar'ın oynamaması, Welinton'un ve Vida'nın varlığı da çok can sıkıcı. Küme düşme adayına kaybetme senaryosu beni korkutuyor...
Deplasman grafiği rezalet zaten 7 maçtır kazanamıyoruz tek 1 galibiyet var totalde. Serdar kendini iyi hissedip oynamıyorsa o da büyük hata.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Oha, penaltımızı verdiler! 😳
Bu kadar net penaltıyı vara bakıp vermesi bile aslında rezillik.

Emirhan tam ihtiyacımız olan 8 numara şu ana kadar çok iyi. Güven Batshuayi uyumunun da Larinden iyi olduğu ortada. Larinin oyuna katkısı yok. Takımı eksik oynatıyor resmen.

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bu kadar net penaltıyı vara bakıp vermesi bile aslında rezillik.

Emirhan tam ihtiyacımız olan 8 numara şu ana kadar çok iyi. Güven Batshuayi uyumunun da Larinden iyi olduğu ortada. Larinin oyuna katkısı yok. Takımı eksik oynatıyor resmen.
Batshuayi'den bir an önce kurtulmalıyız.
------

@Tolstoyevski deli misin oğlum niye olmamış atıyorsun? :A

Son düzenleme:
  • Olmamış
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Batshuayi'den bir an önce kurtulmalıyız.
------

@Tolstoyevski deli misin oğlum niye olmamış atıyorsun? :A
Batshuayi Larin birbirlerine yardımcı olmuyordu ama Güven ile iyi ikili fakat Batshuayi yine pozisyonları değerlendiremedi.
------

İyi göründük ama 2'yi atmazsak bitmez bu maç ben defansa güvenmiyorum

Son düzenleme:
  • Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
Ersin devlet memuru olmak için hala geç kalmış değilsin.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Olay bu yahu. 38 tane pozisyon gelse ayağına böyle gol atamaz ama Emirhan attı işte. Genç santfor alın oyuna yeter artık.
------

2 kere aynı duran top golünü en azından Sporting Lizbon'dan yiyorduk abi, Rizespor'dan değil.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
Emirhan o golü atmayı hak etmişti. Helal olsun çocuğa. Ersin için de TYT'ye çalışma zamanı azalıyor. Maçtan sonra hemen başlasın bence.

Rize maçtan sonra Hamza'yı kovarsa ligde rahat kalır.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Olay bu yahu. 38 tane pozisyon gelse ayağına böyle gol atamaz ama Emirhan attı işte. Genç santfor alın oyuna yeter artık.
------

2 kere aynı duran top golünü en azından Sporting Lizbon'dan yiyorduk abi, Rizespor'dan değil.
Şu maçın çoktan farka gitmesi lazımdı neler kaçtı neler? Hiç yoktan iki duran top golü yedik

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hakem inanılmaz kötü. İkinci sarı kartı göstermek için aylak aylak bekliyor.
------

Çakala bak çakala, daha Montero rakibiyle kafa kafaya gelmeden elinden sarı kartı çıkartıyor. Sizin gibilerin bu işten para kazanamadığı günleri görebilmek için yaşıyorum.

Son düzenleme:
  • Beğendim

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hakem inanılmaz kötü. İkinci sarı kartı göstermek için aylak aylak bekliyor.
------

Çakala bak çakala, daha Montero rakibiyle kafa kafaya gelmeden elinden sarı kartı çıkartıyor. Sizin gibilerin bu işten para kazanamadığı günleri görebilmek için yaşıyorum.
Hakem rezaletti maç boyu ama skoru etkileyecek bir pozisyonu yoktu neyseki.

Bu maç farka gidecek maçtı. Bu maçın sorumlusu Batshuayidir net. Adam atsa farka gidecek maç 2 boş saçma duran top golü.

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Günlerce özkaynak diye yırtınıp Rıdvan'ı ve Serdar'ı ilk 11'de başlatmıyorsan; Batshuayi ve Necip'i 2. yarıya başlarken oyundan almıyorsan samimi değilsin demektir. 2. ihtimal ise kadroyu yönetim belirliyor demektir.

Kim belirliyorsa belirlesin, kuvvetle muhtemel lig tarihinin en kötü santrforu olan bu adamı izlemek isteyen hiç kimse yok. Oynatmanızın da bir anlamı yok. Hadi genç forvet oynatmadın diyelim, 60'ta Gökhan Töre ile değiştir o adamı, at en ileriye. Geçen sene oynamışlığı var. Oynamışlığı olmasına gerek de yok. Herhangi bir futbolcuyu koy oynar. Ocak 2019'dan beri yüzlerce maç, birden fazla lig izledim ama bundan daha kötü bir santrfor şerefsizim ki görmedim.

Türkiye Kupası'nı bari kazanın, rica ediyorum. Ama o adamı oynatmaya devam ederseniz kazanamayacaksınız.

• Beğendim

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Günlerce özkaynak diye yırtınıp Rıdvan'ı ve Serdar'ı ilk 11'de başlatmıyorsan; Batshuayi ve Necip'i 2. yarıya başlarken oyundan almıyorsan samimi değilsin demektir. 2. ihtimal ise kadroyu yönetim belirliyor demektir.

Kim belirliyorsa belirlesin, kuvvetle muhtemel lig tarihinin en kötü santrforu olan bu adamı izlemek isteyen hiç kimse yok. Oynatmanızın da bir anlamı yok. Hadi genç forvet oynatmadın diyelim, 60'ta Gökhan Töre ile değiştir o adamı, at en ileriye. Geçen sene oynamışlığı var. Oynamışlığı olmasına gerek de yok. Herhangi bir futbolcuyu koy oynar. Ocak 2019'dan beri yüzlerce maç, birden fazla lig izledim ama bundan daha kötü bir santrfor şerefsizim ki görmedim.

Türkiye Kupası'nı bari kazanın, rica ediyorum. Ama o adamı oynatmaya devam ederseniz kazanamayacaksınız.
Güven oynat abi yine yeter. Teixera dönünce oynatsınlar en azından ayağı sağlam yakalarsa atar o adam. Batshuayi yalnız kalıyor diyordum. Şu maç sonrası bu adamdan bir halt olmayacağını net belli oldu. Daha ne kadar pozisyona girmesi gerek bu adamın. Takıma yazık.

Bu arada Gökhan Gönül o hareket sonrası Umut'u sakatladı. Kırmızı direkt bile verilebilir adam hâlâ deli gibi itiraz ediyor. Bir tepki verdi Montero. Bütün rizeliler adamın üstüne yürüdü. Bir tanesi yüzüne hareket yaptı. Ama kaç sarı kart çıktı. Vidanın gördüğü sarı doğru tıpatıp aynısını Rizeli oyuncu yaptı vermedi daha önce. Net penaltıyı bile vara baktı verdi.
------

Bu arada Rizeli oyuncunun golü öncesi de faul var diyorlar ama görmedim onu