Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,851
Puanı
1,060
Ben burada haberi duyunca çok sevinmiştim Furkan & Nilay partnerliğini izleyeceğiz diye. Sonra öğrendim ki partnerler farklıymış. İzleyesim gelmedi zaten bunu duyunca...

Ben baştan beri Ezgi ile olacağını biliyordum baştan beri yakıştırmamıştım o yüzden Banu hocaya yazmıştım işte

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu arada Selin Şekerci'nin düşük reytingli işe girmesine de çok şaşırdım. Keşke daha iddialı ve iyi seçimler yapsa dizi adına. Çok başarılı bir isim oysaki..
Ben de çok şaşırdım. Yani sezonun başındayız o kadar işten teklif gelmiştir kendisine nasıl böyle bir karar aldı acaba çok merak ediyorum. Aklıma tek seçenek geliyor o da çok sevdiği arkadaşı Furkan’la yeniden partner olmak istemesidir. Çünkü pandemiden önce bir projede bir araya geleceklerini söylemişlerdi ama iptal oldu sanırım. :D

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,851
Puanı
1,060
Aynı şeyleri söylüyoruz ama anlaşamıyoruz her zamanki gibi. :) Ben de oyunculuğu iyi diyorum ama sanki kötü demişim gibi oyunculuğu süper deyip duruyorsun. Ben de geç kalınmış diyorum sen de geç kalınmış diyorum. :)

Ratingli oyuncu değil ne demek özgür ona göre öyle diyorum tmm sustum :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben de çok şaşırdım. Yani sezonun başındayız o kadar işten teklif gelmiştir kendisine nasıl böyle bir karar aldı acaba çok merak ediyorum. Aklıma tek seçenek geliyor o da çok sevdiği arkadaşı Furkan’la yeniden partner olmak istemesidir. Çünkü pandemiden önce bir projede bir araya geleceklerini söylemişlerdi ama iptal oldu sanırım. :D
İş başka arkadaşlık başka sonuçta. Furkan'ı da Selin'i de ayrı ayrı çok severim ama Selin Şekerci de kendi kariyerini düşünmeli bence. Çok daha iddialı projeler var, eminim birçok teklif de almıştır. Ben anlam veremedim bu habere, gerçekten çok şaşırtıcı. :D

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ratingli oyuncu değil ne demek özgür ona göre öyle diyorum tmm sustum :D
Ratingli oyuncu üstte verdiğim örnekte olduğu gibi Beren, Kıvanç, Kenan gibi isimlerdir. Bu saydığım isimlerin en kısa süren işleri bile yüksek reytingle başlamıştır.

Selin gelince ratingler 6’lara 7’lere mi çıkacak sanki? Bunu demek istiyorum. Tekrar söylüyorum, çok başarılı bir isim Selin ama kendisi bir diziyi tek başına kurtarabilecek isim değil.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İş başka arkadaşlık başka sonuçta. Furkan'ı da Selin'i de ayrı ayrı çok severim ama Selin Şekerci de kendi kariyerini düşünmeli bence. Çok daha iddialı projeler var, eminim birçok teklif de almıştır. Ben anlam veremedim bu habere, gerçekten çok şaşırtıcı. :D
Kesinlikle katılıyorum. Selin’in Instagram’daki fotoğrafını görünce Furkan’ı ziyarete gitmiştir diye düşündüm çünkü daha önce de böyle set ziyaretleri yapıyorlardır birbirlerine ama ben de şaşırdım. :A

Ve faturanın Ezgi Şenler’e kesilmesine de üzüldüm bir yandan. Evet Furkan ve Ezgi çok uyumlu değildi ama sosyal medyada linç edilecek kadar da kötü değillerdi. Hikaye sanki çok iyiymiş gibi kızı göndermek saçma geldi.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dizi zaten tutmadı finale gidecek bari başrol kıza bunu yapmasaydınız ben de pek oyunculuğunu sevmesem de bunun yapılması hiç hoş değil. Madem yapacaksınız onu yazın reytinglerde bekleneni alamayınca yapacaktınız. Kanal D bu diziye niye bu kadar şans veriyor. Normalde dizi katili olarak bilinir :A Cumartesi boşalmazsa Yeni Hayat final yapar yakında. O dizi perşembe tutunamadı gibi. Yarın daha da netleşir.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi zaten tutmadı finale gidecek bari başrol kıza bunu yapmasaydınız ben de pek oyunculuğunu sevmesem de bunun yapılması hiç hoş değil. Madem yapacaksınız onu yazın reytinglerde bekleneni alamayınca yapacaktınız. Kanal D bu diziye niye bu kadar şans veriyor. Normalde dizi katili olarak bilinir :A Cumartesi boşalmazsa Yeni Hayat final yapar yakında. O dizi perşembe tutunamadı gibi. Yarın daha da netleşir.
Olan senaryo yüzünden cidden Ezgi'ye oldu. :( Kızı resmen harcadılar. Herkes final yapacak diye bekliyor dizi için ama kanal elinde dizi olmadığı için devam ettiriyor diye düşünüyorum. Yeni Hayat'a bir şans tanınmaz bu devam ederse dediğin gibi.

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kesinlikle katılıyorum. Selin’in Instagram’daki fotoğrafını görünce Furkan’ı ziyarete gitmiştir diye düşündüm çünkü daha önce de böyle set ziyaretleri yapıyorlardır birbirlerine ama ben de şaşırdım. :A

Ve faturanın Ezgi Şenler’e kesilmesine de üzüldüm bir yandan. Evet Furkan ve Ezgi çok uyumlu değildi ama sosyal medyada linç edilecek kadar da kötü değillerdi. Hikaye sanki çok iyiymiş gibi kızı göndermek saçma geldi.
Diziyi izleyecektim aslında, ben kadrosunu beğenmiştim. Lakin partnerlerin haberini duyunca direkt soğuyup izlemekten vazgeçmiştim. Furkan & Nilay ikilisi olsaydı keşke, ben o umutla heyecanlanmıştım. Ezgi Şenler de başarılı bir isim, dediğin gibi bu saatten sonra dizinin toparlanması bence çok zor. Başrol değişiklikleri bugüne kadar ne zaman iş gördü ki? Hiçbir zaman. :D (Muhteşem Yüzyıl'ı saymıyorum kaç sezonluk iş ve hikayesi sebebiyle de)

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,851
Puanı
1,060
Ratingli oyuncu üstte verdiğim örnekte olduğu gibi Beren, Kıvanç, Kenan gibi isimlerdir. Bu saydığım isimlerin en kısa süren işleri bile yüksek reytingle başlamıştır.

Selin gelince ratingler 6’lara 7’lere mi çıkacak sanki? Bunu demek istiyorum. Tekrar söylüyorum, çok başarılı bir isim Selin ama kendisi bir diziyi tek başına kurtarabilecek isim değil.

Gayette çıkar ama bu diziye geç kaldı onlar kadar iyi oyuncu selin :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Diziyi izleyecektim aslında, ben kadrosunu beğenmiştim. Lakin partnerlerin haberini duyunca direkt soğuyup izlemekten vazgeçmiştim. Furkan & Nilay ikilisi olsaydı keşke, ben o umutla heyecanlanmıştım. Ezgi Şenler de başarılı bir isim, dediğin gibi bu saatten sonra dizinin toparlanması bence çok zor. Başrol değişiklikleri bugüne kadar ne zaman iş gördü ki? Hiçbir zaman. :D (Muhteşem Yüzyıl'ı saymıyorum kaç sezonluk iş ve hikayesi sebebiyle de)
Bir tek Lale Devri’nde işe yaradı ama orda da kadın başrolü öldürüp reytingli diziden başrol getirdiler. :A Gerçi o zaman kanal da arkasında durup gününü değiştirmişti. :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Olan senaryo yüzünden cidden Ezgi'ye oldu. :( Kızı resmen harcadılar. Herkes final yapacak diye bekliyor dizi için ama kanal elinde dizi olmadığı için devam ettiriyor diye düşünüyorum. Yeni Hayat'a bir şans tanınmaz bu devam ederse dediğin gibi.
Resmen kıza acıdım. Zaten bitecek dizi. Keşke Afili Aşk kanalın bu dönemine gelip adam akıllı senaristleri olsaydı. Aklım hâlâ orada. Afili Aşk'ın Yeni Hayat için finalini bile erkene almıştı kanal.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Resmen kıza acıdım. Zaten bitecek dizi. Keşke Afili Aşk kanalın bu dönemine gelip adam akıllı senaristleri olsaydı. Aklım hâlâ orada. Afili Aşk'ın Yeni Hayat için finalini bile erkene almıştı kanal.
Evet. 1 hafta sonrasında Yeni Hayat başlayacaktı, ama olmadı. Eğer o dizi bu dönem yayınlansaydı Sen Çal Kapımı ile yaza damgasını vuran dizi olurdu yine. Doğru senaryo ile de baya bir devam edebilirdi.

Kanal bu değişiklik ile en az 10 bölüm daha devam devam ettirir gibi ama.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Dizi bu saatten aonra ne olursa olsun büyük bir çıkış yaşayamaz. Selin Şekerci'de yazık etmiş kendine dizinin reytingleri zaten düşük ne olup olmayacağı belli değil.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Evet. 1 hafta sonrasında Yeni Hayat başlayacaktı, ama olmadı. Eğer o dizi bu dönem yayınlansaydı Sen Çal Kapımı ile yaza damgasını vuran dizi olurdu yine. Doğru senaryo ile de baya bir devam edebilirdi.

Kanal bu değişiklik ile en az 10 bölüm daha devam devam ettirir gibi ama.
Romantik komedi sevmem ama nedense Afili Aşk'ı izlemeye doyamamıştım hiç anlam veremedim. Sen Çal Kapımı az biraz baktım hiç çekmedi beni. Büyük ihtimalle yeni oyuncu geldiyse bölüm şartı almıştır yapımcı. Bir süre daha kalır bu gidişle

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Romantik komedi sevmem ama nedense Afili Aşk'ı izlemeye doyamamıştım hiç anlam veremedim. Sen Çal Kapımı az biraz baktım hiç çekmedi beni. Büyük ihtimalle yeni oyuncu geldiyse bölüm şartı almıştır yapımcı. Bir süre daha kalır bu gidişle
Çağlar ve Burcu'nun uyumu cidden bir başkaydı o dizide. Ayrıca Afili Aşk'ta ilk başlarda yan karakterlerin de hikayesi iyi kuruluydu (birkaçı hariç).

Sen Çal Kapımı'yı düzenli olarak tahmin etmiyorum. 5 bölüm izlemedim, ama dün izledim mesela ne olduğunu anlamadım.

Dediğim gibi kanalın elinde Sadakatsiz, İyi Aile Babası haricinden bir iş yok bizim bildiğimiz. Bölüm şartı almış olabilir ve 26. bölüme tamamlarlar belki.

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
gene başrol değişikliği olcak hayırlı olsun .selin şekercinin dizileri hep yayından kaktı ...gene kalkacak

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
66d31d2e0fa369cb8478aea44bb1edbc.png