batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Çok ayıp olmuş. Tamam partnerlerin arasında uyum yoktu ama Demir-Yasemin ve Ayşen-yeni erkek oyuncu yaparak sorunu çözebilirlerdi.

• Beğendim
Reactions: Dosi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bence Selin kurtarır çünkü çoktan beri Furkanla partner olması isteniyordu niye kurtarmasın ama geç kalınmış hamle oldu fayda etmeyecek :D
Selin reytingli bir oyuncu değil ki kurtarsın. Diziyi kurtarmak için bence geç kalındı. Ha Selin’in etkisi olur mu, en fazla 3 bandına çıkar. Sosyal medyada fanlar sevinince reytingler artmıyor. :D Hepimizin de bildiği gibi sosyal medyanın reytinge hiçbir etkisi yok. Şuan Selin ve Furkan fanları yıllar sonra bir araya geldiler diye mutlu ama bir yandan da bu dizide buluştukları ve kısa süreceklerini bildikleri için üzgün. :D

Oyuncudan önce asıl sıkıntı senaryoda. :D Neticede bir yaz dizisi. Konu tıkanacak elbet. Kaldı ki bu diziyi kurtaracak şey Selin Şekerci değil.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,070
Puanı
1,060
Selin reytingli bir oyuncu değil ki kurtarsın. Diziyi kurtarmak için bence geç kalındı. Ha Selin’in etkisi olur mu, en fazla 3 bandına çıkar. Sosyal medyada fanlar sevinince reytingler artmıyor. :D Hepimizin de bildiği gibi sosyal medyanın reytinge hiçbir etkisi yok. Şuan Selin ve Furkan fanları yıllar sonra bir araya geldiler diye mutlu ama bir yandan da bu dizide buluştukları ve kısa süreceklerini bildikleri için üzgün. :D

Oyuncudan önce asıl sıkıntı senaryoda. :D Neticede bir yaz dizisi. Konu tıkanacak elbet. Kaldı ki bu diziyi kurtaracak şey Selin Şekerci değil.

Gayette ratingli bir oyuncu ve oyunculuğu süperdir uzun zamandır furkanla partner olunması isteniyordu bencede etkisi olmayacak ama selin iyi oyuncu bence :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Gayette ratingli bir oyuncu ve oyunculuğu süperdir uzun zamandır furkanla partner olunması isteniyordu bencede etkisi olmayacak ama selin iyi oyuncu bence :D
Selin’e kötü oyuncu demedim ki zaten? Hem drama hem komediye çok yakışan biri. Ayrıca reytingi olan bir isim değil bu gerçek. Hiçbir zaman reytingin sonucunu oyuncuya bağlamak istemem ama Selin bir Beren Saat değil ki kafadan 6-7 reytingi olsun. Bunu demek istiyorum.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,070
Puanı
1,060
Selin’e kötü oyuncu demedim ki zaten? Hem drama hem komediye çok yakışan biri. Ayrıca reytingi olan bir isim değil bu gerçek. Hiçbir zaman reytingin sonucunu oyuncuya bağlamak istemem ama Selin bir Beren Saat değil ki kafadan 6-7 reytingi olsun. Bunu demek istiyorum.

Bende diyorum ki bence r atingi var ama geç kalınmış bir hamle oldu oldu yoksa oyunculuğu bence süper

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
En başından söylemiştim, Furkan Andıç ile Nilay Deniz partner olmalıydı. Ezgi Şenler ile Yiğit Kirazcı partner olarak devam etmeliydi. En başta böyle bir yanlışlık yapıldı, ben çok şaşırmıştım buna zaten. Keşke en baştan değişim yaşansaydı.

Bu saatten sonra diziyi kurtaramaz hiçbir şey maalesef, keşke en baştan yapılsaydı.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,070
Puanı
1,060
En başından söylemiştim, Furkan Andıç ile Nilay Deniz partner olmalıydı. Ezgi Şenler ile Yiğit Kirazcı partner olarak devam etmeliydi. En başta böyle bir yanlışlık yapıldı, ben çok şaşırmıştım buna zaten. Keşke en baştan değişim yaşansaydı.

Bu saatten sonra diziyi kurtaramaz hiçbir şey maalesef, keşke en baştan yapılsaydı.

Ah ah dinlenmedik ki baştan beri ben Banu hanıma instagramda dm den bile yazmıştım twiiterde herkes dedi ama dinlemediler bizi :(

• Üzücü
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu arada Selin Şekerci'nin düşük reytingli işe girmesine de çok şaşırdım. Keşke daha iddialı ve iyi seçimler yapsa dizi adına. Çok başarılı bir isim oysaki..

• Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bende diyorum ki bence r atingi var ama geç kalınmış bir hamle oldu oldu yoksa oyunculuğu bence süper
Aynı şeyleri söylüyoruz ama anlaşamıyoruz her zamanki gibi. :) Ben de oyunculuğu iyi diyorum ama sanki kötü demişim gibi oyunculuğu süper deyip duruyorsun. Ben de geç kalınmış diyorum sen de geç kalınmış diyorum. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ah ah dinlenmedik ki baştan beri ben Banu hanıma instagramda dm den bile yazmıştım twiiterde herkes dedi ama dinlemediler bizi :(
Ben burada haberi duyunca çok sevinmiştim Furkan & Nilay partnerliğini izleyeceğiz diye. Sonra öğrendim ki partnerler farklıymış. İzleyesim gelmedi zaten bunu duyunca...