'Çatı Katı Aşk' Oyuncuları Bir Araya Geldi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EZl4hRDX0AAkOBR

Kanal D'nin iddialı yaz dizisi 'Çatı Katı Aşk'ın başrol oyuncuları bir araya geldi!

Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı'nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Barış Yöş'ün oturacağı dizinin başrol oyuncuları Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz bugün fotoğraf çekimleri ve okum provaları için bir araya geldi.

Okuma provaları ve fotoğraf çekimleri sonrası ise dizi oyuncuları 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına konuştu.

'Çatı Katı Aşk' yakında Kanal D'de!

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,335
Puanı
1,060
EZl4hRDX0AAkOBR

Kanal D'nin iddialı yaz dizisi 'Çatı Katı Aşk'ın başrol oyuncuları bir araya geldi!

Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı'nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Barış Yöş'ün oturacağı dizinin başrol oyuncuları Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz bugün fotoğraf çekimleri için bir araya geldi.

Muhsin Akgün'ün stüdyosunda yapılan çekimlerden bazı kareler sosyal medyada yayınlandı.

EZlo4urXgAATxTP

'Çatı Katı Aşk' yakında Kanal D'de!
Furkan'ın imajı neredeyse aynı HER YERDE SEN'im deki gibi. :eek:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güzel duruyorlar, ilk bölümü izleyeceğim. Umarım tutar ve iyi bir iş görür, gerçekten güzel kadro kuruldu. :X

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Romantik komedilerin hepsi aynı geçen yaz Afili Aşk'ı izledim bir daha zor izlerim romantik komedi belki nasıl bir şey olmuş diye ilk bölüme bakabilirim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Beni romantik komediden soğuttu bu yaz dizileri. :T:

Romantik komedilerin hepsi aynı geçen yaz Afili Aşk'ı izledim bir daha zor izlerim romantik komedi belki nasıl bir şey olmuş diye ilk bölüme bakabilirim

Ezgi Şenler'in ağza bak nasıl itici.s.s

Güzel duruyorlar, ilk bölümü izleyeceğim. Umarım tutar ve iyi bir iş görür, gerçekten güzel kadro kuruldu. :X

Furkan'ın imajı neredeyse aynı HER YERDE SEN'im deki gibi. :eek:

Röportaj konuya eklendi.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24