'Çarpışma'nın Final Tarihi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
67216

Show TV'nin sevilen dizisi 'Çarpışma' ekran yolculuğunu tamamlıyor!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın üstlendiği; başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz'ın yer aldığı dizi 24. bölümüyle 30 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara veda edecek.

Bilindiği üzere 'Çarpışma' dizisi tek sezon olarak taslarlanmıştı.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hani dizi baştan sona yazılmış bir şekildeydi? @Sherlock bey, siz Vartolu konuk olunca uygun kılıf bulmuştunuz, bana bunun cevabınıda verin :A Niçin planlanandan 1 bölüm eksik oluyor? Demekki en başından yazılmamış tüm senaryo :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hani dizi baştan sona yazılmış bir şekildeydi? @Sherlock bey, siz Vartolu konuk olunca uygun kılıf bulmuştunuz, bana bunun cevabınıda verin :A Niçin planlanandan 1 bölüm eksik oluyor? Demekki en başından yazılmamış tüm senaryo :A
Geçtiğimiz haftalarda 'Cumhurbaşkanı ile Seçim Özel' programı perşembe yayınlanmıştı, böyle olunca 25 değil 24'te bitirilmesine sebep olundu. :X

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Geçtiğimiz haftalarda 'Cumhurbaşkanı ile Seçim Özel' programı perşembe yayınlanmıştı, böyle olunca 25 değil 24'te bitirilmesine sebep olundu. :X
Biliyorum onu. Sherlock ile bir mevzu vardı ondan deyindim. Benim demek istediğim ilk günden 25 bölümün tamamı yazılmamiştır diye. Birden 1 bölum kesilmez, yada en baştan hepsi yazılmışsa uzun bölümler izlettirebilirler sonraki bölümlerde:D

Bu arada 10 etiktimin 9.5 cevapsız kaliyor :A Klip konularina baksana be adam :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Biliyorum onu. Sherlock ile bir mevzu vardı ondan deyindim. Benim demek istediğim ilk günden 25 bölümün tamamı yazılmamiştır diye. Birden 1 bölum kesilmez, yada en baştan hepsi yazılmışsa uzun bölümler izlettirebilirler :D

Bu arada 10 etiktimin 9.5 cevapsız kaliyor :A Klip konularina baksana be adam :A
Senaryoyu en baştan yazıp 25 bölüm olarak ayarlanması bizde imkansız ve ötesi. Belki mini internet dizilerinde olabilir ama ne kadar planlı olursa olsun bence o durum zor görünüyor, üzerinde çok çalışılması lazım gibi.

Bakacağım o şarkılara gece, şu an dizime odaklıyım. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Senaryoyu en baştan yazıp 25 bölüm olarak ayarlanması bizde imkansız ve ötesi. Belki mini internet dizilerinde olabilir ama ne kadar planlı olursa olsun bence o durum zor görünüyor, üzerinde çok çalışılması lazım gibi.

işte bende en başindan o düşünceyi savunuyordum.

Kaç tanesine etiketledim hatırlamıyorum :F
Kübra ve ikikardesh'i kaçırma. Başka varsada kalabilir :A
taaaaa aylar önce kaydetip yorumlayacağin bir şarki vardı, ama sonuc? 0 :A
dizin hangisi? (b)

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
işte bende en başindan o düşünceyi savunuyordum.

Kaç tanesine etiketledim hatırlamıyorum :F
Kübra ve ikikardesh'i kaçırma. Başka varsada kalabilir :A
taaaaa aylar önce kaydetip yorumlayacağin bir şarki vardı, ama sonuc? 0 :A
dizin hangisi? (b)
Bizim Hikaye :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Cumhurbaşkanı programı yüzünden bir bölüm eksik oldu, baştan sona tüm bölümleri yazılı şekilde olan bir Türk dizisi yok, olamaz zaten. :A Ama sonu ve tek sezonluk bir taslak en baştan tasarlanmıştır. O yüzden bir bölüm eksik olması pek bir şey değiştirmez. Sadece ben küsuratlı sayı sevmiyorum, düz 25 daha güzel olurdu. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Cumhurbaşkanı programı yüzünden bir bölüm eksik oldu, baştan sona tüm bölümleri yazılı şekilde olan bir Türk dizisi yok, olamaz zaten. :A Ama sonu ve tek sezonluk bir taslak en baştan tasarlanmıştır. O yüzden bir bölüm eksik olması pek bir şey değiştirmez. Sadece ben küsuratlı sayı sevmiyorum, düz 25 daha güzel olurdu. :A
Bölümü izlediysen Çarpışma'da sürpriz ayrılık başliktaki konuma ışınlanabilirsin :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
İyi dayandı kanal. Kıvanç'ın reytingi yok, Ay Yapım anlasın artık. Bende diziyi o yüzden izlemedim zaten.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Son dizi yaptık :T: TR'de ilk ve tekti:A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060