Çarpışma - Tanıtım Fragmanı | Show TV

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Güzel olmuş. İzlemem ama Ay Yapım kalitesini yine hissettirecek. :D

Ay ne abarttınız şu Melisa denen kızı. Alt tarafı güzellik yarışmasından çıkıp dizilere kapak atanlardan biri. Ay Yapım da destekleyecek başka kimse bulamadığı için pohpohlayıp duruyor. Sosyal medyada da herkes onu öveceğim diye ondan kat kat yetenekli olan Elçin'e çamur atıyor yazık. :A
Ben orada yetenekten bahsetmedim ki :A Ben çok yetenekli bulmuyorum zaten sadece çok güzel bir kız. Yoksa Elçin de Melisa da aynı seviyede bence :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Show'a ilk defa bir sezonda iki dizi veriyoruz. UTC Ocak ayına kalmayacak gibi duruyor, eğer üçüncü diziyi de Show'a verirsek kanalı aşama aşama zirveye taşıyacağız :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061

DemirAdam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45
Puanı
40
8 reyting garanti is geliyor
Kim derdi ay yapim showa 1 sezonda 2dizi yayinlicak kanali diriltdi be bu kerem catay bey :d: kaliteli fragman uluc bayraktar varsa bu is tamamdir kardesim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Her şeyiyle 4 4lük bi ilk tanıtım olmuş.Devamını bekliyoruzz.

Tanıtım fena değilde oyuncuları beğenemedim. Olmamış ya. :(

Of yaz gelse de Kıvanç soyunsa dizide :(

Forumun yarısı falan bu diziyi bekliyor resmen, @xBUGRAx de çatlamış basmış olmamışı :A

Balon işlerin başlangıcı hep böyle olur. :A

Fragman baya iyi duruyor, bu dört karakterin büyük bir kaza ile yollarının kesişmesi, ardından yaşananlar falan iyi olacak. İçe içe girmiş bir hikaye izleyeceğiz, bu yüzden konu sıkıntısı da olmaz dizinin. Dört karakter demek, dört ayrı koldan ilerleyebilecek bir hikaye demek. Çekimler falan baya kaliteli duruyor, Uluç Bayraktar yine şov yapacak belli. Daha detaylı yorum için ikinci tanıtımı görmek lazım ama bu kısa tanıtım bile oldukça iyi bir dizinin geldiğini gösteriyor.

Bu arada imaj olarak en iyi Kıvanç ve Melisa Aslı duruyor. İkisi de çok karizmatik duruyorlar. Özellikle Kıvanç oyunculuk olarak şov yaptığı Kuzey tarzına yakın bir tarzla duruyor, ki bu da diziyi daha çok ilgi çekici kılıyor. Büyük bir merakla bekliyorum.

dizinin adını görünce aklıma maşuka efsanesi geliyi :T :T kendisinin yatak seçerken dediği gibi ; çarpışmalar önemli o yüzden yatak sağlam ve ortopedik olmalı :A @destere bu cümleyi bu diziye bağlar bir şekilde :A :A @Çiğdem- @serhatt
Kıvancın ilk izlediğim dizisi olacak hayırlısı ayoll :A :A :A

İçerde ve Çukur dan sonra bir bomba dizi daha geliyor Show dan zaten bu tür diziler en çok Show a yakışıyor Atv de kafayı sıyırdı malum :A :A :A @mrt-06 @Yiğitt @sokak sanati

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Elçin adapte olursa diziye bu dizi tutar kilit elçin tanıtım güzel iç içe hikayeleri severim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kıvancın ilk izlediğim dizisi olacak hayırlısı ayoll :A :A :A

İçerde ve Çukur dan sonra bir bomba dizi daha geliyor Show dan zaten bu tür diziler en çok Show a yakışıyor Atv de kafayı sıyırdı malum :A :A :A @mrt-06 @Yiğitt @sokak sanati
Benim tek izlediğim dizi Çukur zaten şu an, bununla iki olacak :D İkisi de Show Tv'de, @mrt-06 dan fazla biz izleyeceğiz herhalde kanalı :A