Çağdaş Onur Öztürk 'Akrep' Dizisinde! | Star TV

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1614427102898.jpeg

Star TV’nin sevilen dizisi Akrep’in kadrosuna yeni bir isim dahil oldu!

Yapımcılığını 1441 Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Gökçen Usta'nın oturduğu, başrollerini Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim’in paylaştığı dizinin kadrosuna Çağdaş Onur Öztürk dahil oldu.

Öztürk, dizide Ahmet isimli bir mafya babasını canlandıracak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: STAR and Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Oo rol yakışır valla benimde yetişmem lazım diziye ya

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Sevdiğim bir isim ama neden bir mafya babası rolünde , acaba hangi tarafa gelecek..Ferda'yı destekleyen birisidir umarım.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Kendisini tanımıyorum umarım iyi bir oyuncudur ve saçma bir karakterle gelmez.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ümidi kestim artık, Avlu'nun geri geleceği falan yok. Bir daha Limon Film'in hiçbir projesini izlemeyeceğime yemin ettim zaten. :A
Birsen birkaç hafta önce "4 bölüm yazıldı, Demet Evgar boşa çıkması bekleniyor" tarzı bir şey yazmıştı ben hala umutluyum. :A

• Üzücü
Reactions: kerem

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Ümidi kestim artık, Avlu'nun geri geleceği falan yok. Bir daha Limon Film'in hiçbir projesini izlemeyeceğime yemin ettim zaten. :A
Son dizisinden sonra uzun süre dizileri ekranlarda olmaz zaten battı diyorlar ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum Avlu dizisinin geri dönmesi artık çok zor hep ceza yiyordu zaten ondan dolayı hiç bir kanal almak istememiştir zaten

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Birsen birkaç hafta önce "4 bölüm yazıldı, Demet Evgar boşa çıkması bekleniyor" tarzı bir şey yazmıştı ben hala umutluyum. :A
Peki ya diğer oyuncular? Bütün castı nasıl toparlayacaklar merak ediyorum. :A
------

Son dizisinden sonra uzun süre dizileri ekranlarda olmaz zaten battı diyorlar ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum Avlu dizisinin geri dönmesi artık çok zor hep ceza yiyordu zaten ondan dolayı hiç bir kanal almak istememiştir zaten
Netflix'e geçti, hatta bölümlerin hepsi prada mevcut. Dijital platformda yayınlanmasını yeğlerim zaten. :D

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Aserat