Çağatay Ulusoy'un Partneri Burcu Biricik mi Olacak?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Çağatay Ulusoy'un Partneri Burcu Biricik mi Olacak?

DNYVP24W4AA5kSu.jpg

Şimdiden merakla beklenen Netflix dizisinin kadın başrol oyuncusu hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan'ın, senaristliğini Pınar Deren ve Ercan Mehmet Erdem'in üstleneceği yapımda Çağatay Ulusoy'a 'Hayat Şarkısı'yla milyonlarca izleyicinin beğenisini kazanan, geçtiğimiz günlerde Ay Yapım ve TMC'nin yeni projeleri için teklif götürdüğü Burcu Biricik'in eşlik edeceği iddia edildi.

İddialar henüz netlik kazanmazken dizinin 2018'de yayına girmesi bekleniyor.
Orijinal formatta oku

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Bilemiyorum. Çağatay kendini geliştirmiş olabilir ama Burcu oyunculuğuyla her türlü onu geride bırakır. Ama doğruysa da Burcu'nun kariyeri için çok güzel bir basamak olur. Neyse hayırlısı. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bilemiyorum. Çağatay kendini geliştirmiş olabilir ama Burcu oyunculuğuyla her türlü onu geride bırakır. Ama doğruysa da Burcu'nun kariyeri için çok güzel bir basamak olur. Neyse hayırlısı. :D

"Her türlü geride bırakır" cümlesine katılmıyorum. Evet, Burcu iyi bir oyuncu, kendisi beğendiğim bir isim ancak oyunculuklar arasında öyle dağlar kadar fark olduğunu düşünmüyorum. Çağatay, İçerde'de oyunculuk olarak kendisini çok geliştirdi.

Bu iki sahneyi izlemeni öneririm, bunun gibi birçok sahnesi vardı dizide bizleri ağlatmayı başardığı...

Konuya gelecek olursak, Medcezir'de Serenay ile yakaladığına yakın bir uyum yakalayabilir bence Burcu ile. Zaten bu diziden sonra Burcu'da alır yürür, Hazal, Serenay ve son olarak Bensu gibi. :A

Ekleme yapayım: Ben hala İlker Kaleli'nin yer aldığı, BluTv'nin dijital projesinde yer almasını istiyorum. Çünkü İlker ile her anlamda muhteşem uyumlu olurlar...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Zannetmiyorum + yakışmıyorlar. Bir arada Neslihan Atagül diyorlardı..

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Olmaz bence. Burcu bence Halit Ergenç ile yakışır. İkisi de alır yürür valla. Efso olurlar.

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Kitapta ki kıza ben Aslı Bekiroğlu nu yakıştırıyorum inş o olur

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
"Her türlü geride bırakır" cümlesine katılmıyorum. Evet, Burcu iyi bir oyuncu, kendisi beğendiğim bir isim ancak oyunculuklar arasında öyle dağlar kadar fark olduğunu düşünmüyorum. Çağatay, İçerde'de oyunculuk olarak kendisini çok geliştirdi.

Bu iki sahneyi izlemeni öneririm, bunun gibi birçok sahnesi vardı dizide bizleri ağlatmayı başardığı...

Konuya gelecek olursak, Medcezir'de Serenay ile yakaladığına yakın bir uyum yakalayabilir bence Burcu ile. Zaten bu diziden sonra Burcu'da alır yürür, Hazal, Serenay ve son olarak Bensu gibi. :A

Ekleme yapayım: Ben hala İlker Kaleli'nin yer aldığı, BluTv'nin dijital projesinde yer almasını istiyorum. Çünkü İlker ile her anlamda muhteşem uyumlu olurlar...
Ama bırakır. Gerçi Çağatay'la ilgili değil yanında kim olursa olsun aynı şey olur. :A

O dizi Puhu'da olacak. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ama bırakır. Gerçi Çağatay'la ilgili değil yanında kim olursa olsun aynı şey olur. :A

O dizi Puhu'da olacak. :D

Bırakır zaten, ama o kadar fark olmaz arada. Onu demek istemiştim. :A

Puhu'da olacaktı dimi? Ben unutmuşum, BluTv diye kalmış aklımda. Puhu'daysa Fi kalitesinde bir şey çıkar ortaya o zaman, kesinlikle İlker'le birlikte o dizide rol alması lazım, oyunculuğa doyarız ikisini birden aynı dizide izleyince. :A