Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,789
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
4488-ZPYfs.jpg

Çağan Irmak'ın yeni filmi 'Sevda Mecburi İstikamet'in çekimleri başlıyor.

Yapımcılığını Orchestra Content’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Çağan Irmak'ın oturacağı, başrolünde Kubilay Aka'nın yer alacağı açıklanan 'Sevda Mecburi İstikamet' filmi yarın (22 Eylül) sete çıkıyor.

Ünlü bir oyuncunun kızı ile yarım kalmış hikayesini tamamlamak için çıktığı yolculuğu konu alan filmin başrollerini Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Günay Karacaoğlu ve Elif Ceren Balıkçı paylaşırken konuk oyuncular arasında Nergis Öztürk, Şebnem Sönmez, Hilmi Cem İntepe, Selçuk Borak ve Ali Savaşçı yer alacak.

Yeşilçam'ın ünlü oyuncularından Sevda Aktolga da filmin kadrosundaki önemli isimlerden biri.

Sevda Mecburi İstikamet, Ocak 2023'te sinemalarda!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Moderatörün son düzenlenenleri:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,553
Puanı
1,060
Çağan Irmak farkını koyacaktır yine ortaya. Bekliyoruz.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kadro Kubilay dışında çok iyi. Konu da güzel duruyor, izlerim.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,789
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kubilay Aka ile Selin Şekerci 'Annesinin Kuzusu'ndan sonra tekrar aynı projede, yakın zamanda iki farklı filmde izlemek güzel olacak. :bhr: Selçuk Yöntem ve Günay Karacaoğlu'nun da olması iyice heyecanlandırdı film için.

Ana kadronun yanında konuk kadrosu sönük kalmış, Hilmi Cem İntepe dışında iyi bir isim yok. Daha iyi isimlerden bir konuk kadro kurulabilirdi diye düşünüyorum.
------
Çekimler başlamış.

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Kubilay Aka sevimsizinin başrolde olması dışında her şey çok iyi görünüyor. Haluk Bilginer ve Farah Zeynep Abdullah'lı halini görmek isterdim ama bu durumda da güzel bir kadro. Zaten sinemada Çağan Irmak filmi izlemeyi özlemiştik şimdiden merakla bekliyorum. :Z

Bu arada Nergis Öztürk ve Şebnem Sönmez gibi iki başarılı oyuncunun olduğu konuk oyuncu kadrosuna dil uzatıp Hilmicem övmek de ne bileyim. :A @Özgür